Menu

GARDENA Comfort Zestaw hydroforowy 5000/5 eco Comfort (1755)

Cechy produktu
  • Producent GARDENA 
Opis

Gardena Comfort zestaw hydroforowy 5000/5 ecoDuża skuteczność - inteligentna technologia - duży przepływ wody GARDENA pakiet hydroforowy 5000/5 eco o mocy znamionowej 1 100 W i maksymalnej ilości pobieranej wody 4.500 l/h pozwala w sposób prosty na oszczędność energii.

Urządzenie rozprowadza tanią wodę użytkową, np. Ze zbiornika na deszczówkę, ze studni czy cysterny do domu i ogrodu w sposób w pełni samoczynny. Wodę z pompy można wykorzystać np. Do spłukiwania toalety, eksploatacji pralki do prania czy nawadniania ogrodu.

W zależności od zapotrzebowania na wodę pompa włącza się, a następnie wyłącza automatycznie, pracując w ten sposób nad wyraz ekonomicznie. Bezstopniowa regulacja pracy w trybie eco pozwala w kontraście do normalnego trybu pracy na zaoszczędzenie do 15% energii.

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa pracy urządzenia zaimplementowany został system zabezpieczający przed pracą „na sucho" z ostrzegawczym sygnałem świetlnym. Pompa wyłącza się samoczynnie w przypadku pracy na sucho (brak wody w pompie).

samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa zapobiega przegrzaniu i uszkodzeniu pompy. Komfortowy, pojemny zbiornik na wodę gromadzi 24 l wody i poprzez 5 lat nie wymaga żadnej konserwacji. W tym czasie membrana nie wymaga wymiany, a powietrze uzupełnienia.

zestaw hydroforowy jest seryjnie wyekwipowany w filtr wstępny, który broni pompę przed skażeniami i piaskiem jak i zawór zwrotny, umożliwiający prosty rozruch urządzenia. Wielofunkcyjne pokrętło umożliwia włączenie bądź też ustawienie pracy na tryb ręczny lub automatyczny.

Eksploatację urządzenia usprawnia w dodatku obfity otwór wlewowy i zawór odpowietrzający. Samozasysanie zoptymalizowane zostało dzięki możliwość samoczynnego ustawienia zaworu zwrotnego. Cieplny wyłącznik bezpieczeństwa czuwa nad nieprzerwaną i bezawaryjną pracą silnika kondensatorowego, nie wymagającego przeglądu.

W zależności od potrzeby możliwe jest indywidualne zastosowanie trzech wejść po stronie tłocznej i równoczesne korzystanie z kilku sprzętów. Śruba spustowa służy do opróżniania pompy przed nadejściem mrozów.

Hydrofor uwydatnia się wysokorozwiniętą techniką, wysokiej jakości materiałami, kompaktową i niedużo miejsca zajmującą obudową. Kompaktową obudowę zapewniają zintegrowany manometr i włącznik ciśnienia. Nie dopuszcza się przepompowywania wody słonej, substancji żrących i łatwopalnych jak również substancji spożywczych.

dodatkowo można zamówić akcesoria, jak gumowe stopki dla stłumienia szmerów, powstających podczas pracy pompy. Maks. Ciśnienie/wysokość podnoszenia: 5,0 bar/50 m, króciec przyłączeniowy 33,3 mm (G1).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.