Menu

Gardena Pompa do czystej wody 17000 Aquasensor (9036-20)

Cechy produktu
  • Producent Gardena 
Opis

Gardena pompa do czystej wody 17000 AquasensorPompa do czystej wody Gardena 17000 Aquasensor - wiodąca producent wysokiej jakości postępowych narzędzi ogrodowych w Europie, od ponad 40 lat działająca w branży odwadniania, nawadniania i zaopatrywania gospodarstw domowych w wodę.

Poczuj moc pomp GARDENA dzięki tej bardzo skutecznej i efektywnej pompie zanurzeniowej z szeregiem prekursorskich funkcji. Czy masz zalaną piwnicę z powodu wycieku wody gruntowej lub nieszczelnej pralki? Czy trzeba wypompować wodę deszczową z beczek przed zimą? Poszukują Państwo skutecznej pompy odwadniającej do opróżniania basenu? W tych i wielu innych przypadkach ta energooszczędna i wyjątkowo produktywna pompa okaże się koniecznym dodatkiem do Twojego zestawu urządzeń domowych i ogrodowych.

Pompa do wody czystej 17000 Aquasensor ma moc 750 W i pompuje do 17.000 litrów czystej lub lekko zanieczyszczonej wody na godzinę przy ciśnieniu 0,9 bar i maksymalnej wysokości transportowej do 9 m. Dzięki zasysaniu powierzchniowemu wynoszącemu zaledwie 1 mm podłoga pozostaje prawie sucha, a resztki wody wystarczy wytrzeć ściereczką.

Jest to naprawdę wysokowydajna pompa o niskim zużyciu energii. GARDENA pompa do czystej wody 17000 Aquasensor wyróżnia się na tle tradycyjnych zanurzeniowych pomp do czystej wody postępowymi i nowoczesnymi funkcjami zapewnianymi przez cyfrowy czujnik LED Aquasensor.

Ta innowacja pozwala na wykorzystanie w ciasnych miejscach, a wysokość włączania i wyłączania pompy można precyzyjnie ustawić przy pomocy sterowania dotykowego. Na przykład, może on automatycznie rozpocząć pracę od poziomu wody oddalonego o zaledwie 5 mm - świetne rozwiązanie do ochrony piwnic przed zalaniem.

Aquasensor mierzy aktualny poziom wody bez bezpośredniego kontaktu i wyświetla wartość za pomocą czytelnych diod LED. Do dyspozycji jest ponadto przydatna funkcja timera i intuicyjne sterowanie dotykowe.

Aquasensor likwiduje ryzyko pracy pompy na sucho i tym samym broni ją przed ewentualnymi uszkodzeniami. GARDENA pompa do czystej wody 17000 Aquasensor przekonuje nie tylko swoim działaniem i technologią ochronną.

Zewnętrzna obudowa jest najwyższej klasy pod względem trwałości i wzornictwa. Obudowa ze stali nierdzewnej nie tylko prawidłowo wygląda, produktywnie broni pompę przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

Wał silnika pokryty jest warstwą ceramiczną z potrójnym uszczelnieniem, w tym komory olejowej, dla jeszcze obszerniejszej trwałości. Na dodatek pompa zanurzenuiwa równie przydatną zaimplementowaną funkcję maksymalnego przepływu lub zatrzymania przed wyschnięciem.

Łatwe w użyciu stopki do rozszerzonego przepływu mogą podnieść pompę, gdy nie jest wymagane zasysanie obszaru w celu zwiększenia produktywności pompy. Oczywiście do pompy można podłączać węże o najróżniejszych wymiarach dzięki nowemu systemowi prostego przyłączania węży GARDENA.

dzięki temu korzystanie z tej pompy jest jeszcze bardziej uniwersalne i przystępne. Pompa do czystej wody 17000 z progresywnym czujnikiem GARDENA Aquasensor jest ergonomiczna, intuicyjna i prosta w obsłudze.atuty pompy Gardena do czystej wody Aquasensor 17000:GARDENA oferuje 5 lat gwarancji na ten artykuł.

Wymagana jest rejestracja na stronie gardenawysokowydajna, energooszczędna pompa zanurzeniowa z postępowym czujnikiem LED Aquasensorwoda w pompach prawie sucha z poziomem resztkowym wynoszącym tylko 1 mmtrwały i szczelny dzięki obudowie ze stali nierdzewnej, powłoce ceramicznej i potrójnemu uszczelnieniu z komorą olejowąłatwe łączenie węży o zróżnicowanych średnicachSpecyfikacja pompy do czystej wody Gardena Aquasensor 17000:moc znamionowa: 750 Wmaksymalna skuteczność tłoczenia: 17.000 l/hmaksymalne ciśnienie: 0,9 barmaksymalna wysokość wyładunku: 9 mmaks.

głębokość zanurzenia: 7 mzasysanie powierzchniowe: do 1 mmmaks. Średnica zabrudzenia: 5 mmkabel przyłączeniowy: 10 m H07 RN-Fmaks. Temperatura medium: 35° Cgwint przyłączeniowy: 47,9 mm (G 1 1/2")Przyłącza: 32 mm (1 1/4"), 38 mm (1 1/2"), 50 mm (2")funkcja automatyczna / zabezpieczenie przed pracą na sucho: cyfrowy Aquasensorsystem prędkiego zwalnianiazawór zwrotnycechy szczególne: cyfrowy Aquasensor ze sterowaniem dotykowym, funkcja timera, pokrywa ze stali rdzoodpornej, wał ceramiczny z potrójnym uszczelnieniem i komorą olejową, praktyczny uchwyt z kablem przyłączeniowym i nawijaniem liny, funkcja łatwego podnoszeniastopień ochrony: IP X8waga: 6,1 kgwymiary: ok.

259 x 188 x 334 mm (szer. X gł. X wys.)wymiary opakowania: 273 x 230 x 369 mm (szer. X gł. X wys.)

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.