Menu

Gardena pompa zanurzeniowa do brudnej wody 9000 - zestaw przeciwpowodziowy 9041-20

Cechy produktu
  • Producent Gardena 
Opis

Gardena pakiet do ochrony przed zalaniem 9000Zestaw do ochrony przed zalaniem 9000 marki GARDENA jest wyjątkowo przydatny podczas osuszania i przepompowywania brudnej wody po zalaniu. Wytrzymała Pompa zanurzeniowa do brudnej wody 9000 przydaje się do wypompowania wody z zalanej piwnicy albo silnie zanieczyszczonego oczka wodnego.

w sytuacji wody po zalaniu, dołączona do zestawu skrzynka tworzona z tworzywa z recyklingu pełni rolę ergonomicznego filtra wstępnego. Chroni ona pompę przed zabrudzeniami, które inaczej doprowadziłyby do jej zablokowania.

Z dołączoną skrzynką filtracji wstępnej można korzystać z pompy przy poziomie wody do 32 cm. Pompa zapewnia dużą sprawność przy znikomym zużyciu energii. Silnik o mocy 300 W powoduje, że maksymalna wysokość tłoczenia wody to 6 m przy ciśnieniu 0,6 bara.

Pompa jest efektywna i w ciągu godziny jest w stanie wypompować do 9 000 litrów wody. Usuwa łatwo znajdujące się w wodzie cząsteczki zabrudzeń o średnicy do około 25 mm. Wyłącznik pływakowy automatycznie uruchamia pompę zanurzeniową, gdy poziom wody wzrasta.

Kiedy poziom wody znów spada, pompa, oszczędzając energię, zostaje wyłączona. Po wciśnięciu przycisku w obudowę osiągalna jest praca ciągła w trybie ręcznym.bronić silnik pod wodą, pompa wyekwipowana została w hartowany wał silnika zabezpieczony podwójnym uszczelnieniem.

Do urządzenia jednym kliknięciem podłącza się wąż płaski. Wąż objęty jest 12-letnią gwarancją producenta. Ma długość 10 m i po napełnieniu osiąga średnicę 38 mm (1 1/2"). Wytrzymuje ciśnienie robocze do 5 barów, a ze względu na wysoką jakość wykonania, także ciśnienie rozrywające do 15 barów.

Tworzywo węża płaskiego ma dwie warstwy i jest umocnione siatką. Broni to wąż od czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV. W skład zestawu wchodzi także wąż żebrowany do oczek wodnych, o stałej średnicy i długości 0,5 m i pasujące szybkozłącze z zaciskami.

dzięki czemu wąż płaski nie zagina się na krawędzi skrzynki i uzyskiwana jest pokaźnie obszerniejsza skuteczność zestawu. Dla ułatwienia transportu pompę, wąż, a także przewód przechowywać można w poręcznej skrzynce.

zestaw do ochrony przed zalaniem 9000 z pompą zanurzeniową do brudnej wody i wężem płaskim może być wykorzystany w wielu sytuacjach, w przydomowym ogrodzie czy na polu. Po dokonaniu rejestracji online, można uzyskać od GARDENA przedłużenie gwarancji na pompę zanurzeniową do brudnej wody 9000 do pięciu lat.

Poczuj siłę pomp GARDENA opartą na ponad 40 latach doświadczenia w zakresie osuszania, nawadniania i zastosowania w domu.mocne strony zestawu odwadniającego zatapialnej pompy szlamowej 9000 Gardena:rozszerzenie gwarancji do pięciu lat po rejestracji: GARDENA oferuje rozszerzenie gwarancji do pięciu lat, jeżeli w ciągu trzech miesięcy od zakupu użytkownik zarejestruje artykuł na https://www.gardena.com/pl/rejestracja/spora sprawność przy niedużym zużyciu energii: Pompa nieprzeciętnie sprawdzi się w trakcie powodzi do odprowadzania, przetaczania i wypompowywania brudnej wody.

znamionuje się prawidłową produktywnością i wysoką mocą.łatwa obsługa i ochrona przed skażeniami: Pompa zanurzeniowa do brudnej wody 9000 proste i prędkie podłączenie. Wraz ze skrzynką oczyszczania wstępnego jest nieprzeciętna do usuwania skutków powodzi.

asygnowana jest do wypompowywania brudnej wody z zanieczyszczeniami o średnicy do 25 mm. Pompy można używać także do osuszania oczek wodnych, rowów, beczek na deszczówkę i wykopów budowlanych.jednostajne wykorzystanie plastiku: Filtr wstępny stworzony jest z niepodatnego na uderzenia tworzywa nienaturalnego z recyklingu.regulowany wyłącznik pływakowy: Pompa zanurzeniowa do brudnej wody GARDENA 9000 zaopatrzona jest w dostosowywany wyłącznik pływakowy z funkcją pracy ciągłej, zapobiegający pracy „na sucho" i zapewniający pompie efektywne i bezpieczne działanie.wysoka wydajność: Pompa może przepompować do 9000 litrów brudnej wody na godzinę.

potężny silnik o mocy 300 W i maksymalną wysokość tłoczenia 6 m.10 m węża płaskiego 38 mm (1 1/2"): Wąż płaski o długości 10 m; przy napełnieniu osiąga średnicę 38 mm (1 1/2"). Po jej zakończeniu wąż można łatwo zwinąć i oszczędza się miejsce przy przechowywaniu.profesjonalna jakość dzięki podwójnej warstwie tworzywa umocnionego siatką: komplet gromadzi wąż płaski o przemysłowej jakości.

oferuje wytrzymałość na ciśnienie robocze 5 barów i na ciśnienie rozrywające do 15 barów. Węża można używać zarówno na co dzień w ogrodzie, jak i na polu. Wykonano go z podwójnej warstwy tworzywa wzmocnionego siatką.

dzięki temu jest niepodatny na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.ochrona przed zaginaniem: Wąż żebrowany do oczek wodnych o jednolitej średnicy i długości 0,5 m wraz z szybkozłączem z zaciskami uniemożliwiają zaginaniu się węża na narożnikach skrzynki, co wyraźnie powiększa efektywność pracy zestawu.cechy zestawu odwadniającego Gardena z zatapialną pompą szlamową 9000:zestaw posiada: 1x zatapialna pompa szlamowa 9000, wąż płaski 10 m, wąż płaski 0,5 m do oczek wodnych 38 mm, 1x szybkozłączka 38 mm, 3x opaska zaciskowa węża, 1x skrzynka stałamoc znamionowa: 300 Wmaksymalna wydajność rozładunku: 9000 l/hmaks.

ciśnienie: 0,6 barmaks. Wysokość podnoszenia: 6 mmaksymalna głębokość zanurzenia: 7 mmaks. Średnica brudu: 25 mmprzewód połączeniowy: 10 m H05 RN-Fmaksymalna temperatura medium: 35°Cgwint łączący: 33,3 mm (G1")przyłącza - * osiągalny sposób podłączenia, lecz nie objęty zakresem dostawy: 25 mm (1"), 38 mm (1 1/2"), * Oryginalny GARDENA System (G1"), GARDENA Profi System (G1")funkcja samoczynna / ochrona przed suchobiegiem: przez łącznik pływakowysystem prędkiego zwalnianiacechy szczególne: regulowany wyłącznik pływakowy z możliwością blokady, hartowany wałek z podwójnym uszczelnieniem, praktyczna budowa rękojeści z możliwością zwijania kabla połączeniowego i linystopień ochrony: IP X8waga netto: 8,2 kgwaga brutto: 8,67 kgwymiary opakowania: 40 x 30 x 32,5 cm

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.