Menu

Gardena pompa zanurzeniowa do czystej wody 2000/2 (14600-55)

Cechy produktu
  • Producent Gardena 
Opis

Gardena Akumulatorowa pompa do czystej wody 2000/2 18V P4A - bez akumulatoraJeśli chcesz używać pompy w miejscu, gdzie nie ma prądu, to ta pompa zanurzeniowa GARDENA do czystej wody 2000/2 18V P4A jest dla Ciebie.

zezwala na przepompowywanie wody z punktu A do punktu B w dowolnym miejscu - w ogrodzie, na łodzi lub w innym miejscu na świeżym powietrzu.Dzięki trzem poziomom mocy i wysokości transportowej do 20 metrów pompa jest szczególnie elastyczna i wszechstronna.

Przy maksymalnym ciśnieniu 2 bar może przepompować do 2000 l/h. Na jednym ładowaniu akumulatora można przepompować do 1100 litrów wody z jednego miejsca do drugiego. Pompa zanurzeniowa Pure Water 2000/2 18V P4A jest kompatybilna ze wszystkimi bateriami systemowymi z serii POWER FOR ALL Alliance.

Czas pracy towaru wynosi do 156 minut, w zależności od rodzaju baterii i wybranego trybu. Można podłączyć węże o średnicy 19 milimetrów (3/4") i 25 milimetrów (1").Pompa zanurzeniowa jest jeszcze rewelacyjna do rozprowadzania mniejszych ilości wody, na przykład w przypadku konieczności podmiany wody w brodziku.

Po zdjęciu stopki pompy można pompować wodę prawie do sucha - do niedużej wysokości wody resztkowej wynoszącej pięć milimetrów.Na timerze można wybrać, czy pompa ma pracować poprzez 5, 10 czy 15 minut.

Po upływie ustawionego czasu wyłącza się automatycznie. Funkcja zabezpieczenia przed pracą na sucho AutoStop zagwarantuje, że pompa nigdy nie będzie pracować na sucho. W stopce zintegrowany jest system filtrów, który zatrzymuje skażenia i uniemożliwia ich przedostawaniu się do pompy.

Dzięki tym wszystkim zabezpieczeniom pompa pracuje absolutnie bezawaryjnie i bezpiecznie - nawet gdy nie jest używana. Będzie Ci służyć wiernie przez dużo lat.Pompa zanurzeniowa GARDENA do czystej wody 2000/2 18V P4A jest dostarczana osobno, bez akumulatora i ładowarki.

Jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami 18V zrzeszonymi w sojuszu POWER FOR ALL, jednym z największych sojuszy wiodących producentów akumulatorów zróżnicowanych marek. Dzięki czemu bateria może być używana ponadto w wielu innych urządzeniach domowych i ogrodowych - oszczędzasz pieniądze i zapewniasz sobie długookresową sprężystość!

A może wolisz kupić artykuł z baterią systemową? To też nie problem - w takim razie mamy dla Ciebie adekwatny pakiet do natychmiastowego wykorzystania. Urządzenia GARDENA zapewniają swobodę zastosowania. Mocne strony akumulatorowej pompy do czystej wody Gardena 2000/2 18V P4A:wyjątkowo wszechstronna: trzy poziomy mocy i wysokość transportowa do 20 metrów powodują, że pompa jest szczególnie sprężystabezpieczna praca: funkcja AutoStop chroni pompę przed pracą na sucho; system filtrów zatrzymuje zanieczyszczeniapompa wyłącza się samoczynnie po upływie wybranego czasu (5, 10 lub 15 minut); zasysanie na sucho: woda może być prawie w pełni usunięta ze zbiornikapompa głębinowa jest dostarczana bez akumulatora i ładowarki - do jej zasilania można użyć akumulatora 18V i ładowarki z zestawu POWER FOR ALL AlliancePOWER FOR ALL Alliance, jeden z największych sojuszy wiodących światowych producentów baterii różnych marek, proponuje rozwiązania dla całego domuDane technologiczne akumulatorowej pompy do czystej wody Gardena 2000/2 18V P4A:zastosowanie: do pompowania, cyrkulacji i czerpania wody czystej do lekko zanieczyszczonej, do nawadnianiamaks.

skuteczność czerpania: 2.000 l/hmaks. Wysokość wyładunku: 20 mmaks. Ciśnienie: 2 barmaks. Głębokość zanurzenia: 1,8 mobszar zasysania: do 5 mmmaks. Średnica zabrudzenia: 0,5 mmprzewód przyłączeniowy: 2 m H05 V V-F (pomiędzy akumulatorem a pompą)maks.

temperatura medium: 35 °Ckabel przyłączeniowy: 33,3 mm (G1")przyłącza: uniwersalne przyłącze dla węży 19 mm (3/4") i 25 mm (1")silnik prądu stałego z zabezpieczeniem przed przeciążeniem: cichy, bezobsługowycechy szczególne: dostosowywany poziom mocy, wałek ze stali rdzoodpornej, zintegrowany filtr, funkcja timera (5, 10, 15 minut)stopień ochrony: pompa IPX8, uchwyt baterii IPX4typ akumulatora: Li-Ionzalecany rodzaj akumulatora: P4A GARDENA Akumulator PBA 18V/45 P4A 14903-20żywotność baterii*: maks.

65 minmoc akumulatora*: 18 V Li-Ion / 2,5 Ahwaga: 2,4 kgwymiary: ok. 14 x 14 x 27 cm (gł. X szer. X wys.)rozmiary opakowania: 256 x 194 x 305 mm (gł. X szer. X wys.)*w sytuacji zalecanego akumulatora systemowego PBA 18V/45 P4A

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.