Menu

Kärcher BP 4 Home & Garden

Cechy produktu
  • Producent Kärcher 
Opis

automatyczna pompa Home and Garden wyśmienicie sprawdza się jednocześnie w nawadnianiu ogrodów jak i zasilaniu domowych pralek czy toalet wodą z alternatywnych źródeł. Pompa może zasilać wodą użytkową Twój dom dostarczając ją m.in.

do pralki czy WC. Jednocześnie może także służyć do nawadniania ogrodu. Pompa może pobierać wodę z beczek, cystern i zbiorników na deszczówkę, źródeł naturalnych czy studni. Dzięki temu możemy oszczędzać drogą wodę wodociągową dbając nie tylko o zasobność portfela, ale także o środowisko.

Pompa Home and Garden jest wysoce energooszczędna i cicha. Włącza się automatycznie w chwili wystąpienia potrzeby na wodę, a następnie samodzielnie się wyłącza. Dwuwyjściowy adapter zezwala na podłączenie i zasilanie obu wyjść równocześnie.

W wyposażeniu filtr wstępny, zawór zwrotny, zwijanie przewodu zasilającego, a także zabezpieczenie przed pracą na sucho. W razie awarii, kontrolki pokazują, w którym miejscu znajduje się przyczyna usterki – po stronie ssącej czy po stronie ciśnieniowej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.