Menu

Pompa zanurzeniowa do brudnej wody 16000 Gardena 09042-20 /Bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/

Cechy produktu
  • Producent Gardena 
Opis

Pompa szlamowa Gardena 16000Poczuj moc pomp GARDENA. GARDENA pompa zanurzeniowa 16000, renomowanej producenta ogrodowej z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie odwadniania, nawadniania i dostarczania wody do budynków mieszkalnych, zasługuje na uwagę pod każdym względem.

Pompa zanurzeniowa to właściwy dobór w sytuacji zalania piwnicy albo pęknięcia rury. Też w przypadkach, gdy po ulewnych deszczach doły budowlane wypełniają się brudną wodą albo gdy trzeba ponownie osuszyć staw ogrodowy, okazuje się, że jest to produktywne narzędzie do wypompowywania niechcianej i zanieczyszczonej wody.

Ta atrakcyjna widocznie i progresywna pompa jest nad wyraz efektywna i bardzo wydajna, wyposażona w silnik o mocy 450 W, który zagwarantuje wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii. W połączeniu z maksymalną wysokością tłoczenia wynoszącą 7 m i ciśnieniem 0,7 bara energooszczędna zanurzeniowa pompa szlamowa może przepompować do 16 000 litrów wody na godzinę.

łatwo radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami o wielkości do 35 mm zawartymi w wodzie. Dzięki progresywnej technologii samozabezpieczenia GARDENA pompa zanurzeniowa 16000 pozostaje w całości bezpieczna i jednostajna przez cały czas pracy.

Jest to zasługa nie tylko inteligentnej konstrukcji,na dodatek idealnego wykonania i wysokiej jakości materiałów, w tym części ze stali nierdzewnej i trwałego ceramicznego wału z potrójnym uszczelnieniem.

Będziesz pod wrażeniem jej sprężystości i wszechstronności. Pompę można bezpośrednio podłączać do węży o zróżnicowanych średnicach, np. 25 (1"), 32 (1 ¼") i 38 mm (1 ½"), dzięki nowemu systemowi podłączania węży GARDENA, który łatwe podłączanie za pomocą jednego kliknięcia.

Opcjonalny gwint G1" albo G1 ½" otwiera jeszcze więcej opcji połączeń dla wydajnej i bezpiecznej pracy pompy. Dzięki pompie zanurzeniowej GARDENA 16000 problemy z wypompowywaniem wody z ogrodowych oczek wodnych lub zalanych wykopów budowlanych należą już do przeszłości.mocne strony pompy Gardena Sump Pump 16000:GARDENA proponuje 5 lat gwarancji na ten artykuł.

Wymagana jest rejestracja na stronie gardenanowoczesna i wysokowydajna zanurzeniowa pompa studzienna do pompowania brudnej wody z skażeniami o wielkości do 35 mmponad 40 lat doświadczenia w produkcji pompłatwa w obsłudze, wysokiej jakości produkt wytwarzany ze stali nierdzewnej z ceramicznym systemem uszczelniającymszybkie i uniwersalne podłączenie zgodnie z jednostkowymi wymogimiParametry techniczne pompy szlamowej Gardena 16000:moc znamionowa: 450 Wmaks.

skuteczność tłoczenia: 16.000 l/hmaks. Ciśnienie: 0,7 barmaks. Wysokość wyładunku: 7 mmaks. Głębokość zanurzenia: 7 mmaks. Średnica zabrudzenia: 35 mmkabel połączeniowy: 10 m H05 RN-Fmaks. Temperatura medium: 35° Cgwint przyłączeniowy: 33,3 mm (G1"), 47,9 mm (G1 1/2")Przyłącza - *realne sposoby podłączenia, ale nie objęte zakresem dostawy: 25 mm (1"), 32 mm (1 1/4"), 38 mm (1 1/2"), *Original GARDENA System (G1"), GARDENA Profi System (G1")funkcja samoczynna / zabezpieczenie przed pracą na sucho: poprzez wyłącznik pływakowysystem szybkiego zwalnianiacechy szczególne: obudowa ze stali rdzoodpornej, dostosowywany wyłącznik pływakowy z blokadą, wał ceramiczny z potrójnym uszczelnieniem i komorą olejową, ergonomiczny zarys uchwytuergonomiczny uchwyt, z możliwością zwijania kabla łączącego i linystopień ochrony: IP X8waga: 4,7 kgwymiary: ok.

251 x 184 x 355 mm (szer. X gł. X wys.)wymiary opakowania: 262 x 226 x 385 mm (szer. X gł. X wys.)

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.