Menu

Pompa zanurzeniowa do brudnej wody Gardena 09040-20 /Bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/

Cechy produktu
  • Producent Gardena 
Opis

Gardena Pompa szlamowa 9000Gdy po burzy wykop budowlany jest pełen wody lub gdy trzeba opróżnić oczko wodne, czas poczuć moc pomp GARDENA i pompy zanurzeniowej 9000. GARDENA to producent preferowana przez miliony właścicieli domów i ogrodów na całym świecie, od ponad 40 lat działająca w branży odwadniania, nawadniania i zaopatrywania w wodę.

Pompa szlamowa 9000 poradzi sobie z każdym problemem związanym z zalaniem, przepełnieniem i innymi trudnościami związanymi z wodą. Ta atrakcyjna widocznie pompa zagwarantuje wysoką efektywność przy niskim zużyciu energii.

Silnik ma moc 300 W, a przy maksymalnym ciśnieniu 0,6 bara i wysokości tłoczenia 6 m ta energooszczędna pompa może przepompować do 9000 litrów wody na godzinę. Może bezproblemowo wypompowywać wodę z skażeniami o wielkości do 25 mm.

Wytrzymała pompa posiada hartowany wał z podwójnymi uszczelkami, które chronią silnik pod wodą. Podczas pracy pompa GARDENA pozostaje zawsze stabilna i bezpieczna dzięki wysokiej jakości wykonania i inteligentnej konstrukcji.

tak samo sprytne i użyteczne są uniwersalne możliwości użycia i podłączenia. GARDENA system nieskomplikowanego przyłączania węży umożliwia przyłączanie węży o średnicy 25 mm (1") albo 38 mm (1½") bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów.

Gwint G1" umożliwia podłączenie dodatkowych węży, takich jak GARDENA Profi System. Dzięki czemu zanurzeniowa pompa szlamowa 9000 jest genialnym rozwiązaniem dla wszelkich właścicieli domów i ogrodów, którzy posiadają oczko wodne, częściej mają do czynienia z wykopami budowlanymi albo ogólnie posiadają problemy z wodą szlamową.mocne strony pompy szlamowej Gardena 9000:GARDENA oferuje 5 lat gwarancji na ten produkt.

Wymagana jest rejestracja na stronie gardenaszczególnie produktywna i postępowa zanurzeniowa pompa szlamowa do pompowania brudnej wody z cząstkami stałymi o wielkości do 25 mmponad 40 lat doświadczenia w produkowaniu pompłatwa obsługa, wysokiej jakości materiały i stylowy designelastyczne możliwości podłączenia do jednostkowych wymagańParametry techniczne pompy szlamowej Gardena 9000:moc znamionowa: 300 Wmaks.

skuteczność tłoczenia: 9.000 l/hmaks. Ciśnienie: 0,6 barmaks. Wysokość wyładunku: 6 mmaks. Głębokość zanurzenia: 7 mmaks. Średnica zabrudzenia: 25 mmkabel połączeniowy: 10 m H05 RN-Fmaks. Temperatura medium: 35° Cgwint przyłączeniowy: 33,3 mm (G1")Przyłącza - *osiągalne sposoby podłączenia, ale nie objęte zakresem dostawy: 25 mm (1"), 38 mm (1 1/2"), *Original GARDENA System (G1"), GARDENA Profi System (G1")funkcja samoczynna / zabezpieczenie przed pracą na sucho: przez wyłącznik pływakowysystem szybkiego zwalnianiacechy szczególne: regulowany wyłącznik pływakowy z możliwością blokady, hartowany wał z podwójnym uszczelnieniem, poręczny uchwyt z kablem przyłączeniowym i linąstopień ochrony: IP X8waga: 4,2 kgwymiary: ok.

243 x 183 x 317 mm (szer. X gł. X wys.)wymiary opakowania: 233 x 215 x 345 mm (szer. X gł. X wys.)

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.