Menu

Pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa Gardena 01476-20, 6000 l / h, 1050 W, 8 kg

Cechy produktu
  • Producent GARDENA 
Opis

Gardena Comfort pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 6000/5 automaticBezpieczna i wygodna z funkcją samoczynnego włączania i wyłączania Odpowiednim produktem do głębokich studni i cystern jest pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 6000/5 automatic.

wyjątkowo sprawna i cicha pompa pozwala na pompowanie wody do nawadniania ogrodu albo do celów sanitarnych w domu z głębokości sięgającej 13 m (choćby w długofalowym zanurzeniu). W celu zapewnienia komfortowej i energooszczędnej pracy pompa jest zaopatrzona w postępową funkcję automatycznego działania.

zaimplementowany elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy z czujnikiem przepływowym samoczynnie włącza pompę w celu poboru wody, po czym ją wyłącza. Wytrzymałe materiały wysokiej jakości pozwalają na bezproblemową pracę pod wodą i chronią pompę przed uszkodzeniem.

Filtr ze stali nierdzewnej uniemożliwia przedostawaniu się zanieczyszczeń do pompy. Zastosowany wyłącznik cieplny zabezpiecza cichy, niewymagający konserwacji silnik kondensatorowy przed przeciążeniem. Zaimplementowany zawór zwrotny uniemożliwia wyciekom z węża po wymontowaniu pompy oraz skraca czas potrzebny do rozpoczęcia kolejnego cyklu pompowania po ponownym uruchomieniu.

Nie jest także realna praca "na sucho". Sensor wskazuje zbyt niski poziom wody i automatycznie zatrzymuje pompę. Pompa ma mnóstwo cech, które zapewniają jej bezpieczną i długą pracę bez problemów.

Bezpieczeństwo i długą żywotność pompy zapewniają także podwójne uszczelnienia między komorą silnika i wirnikiem oraz ceramiczna powłoka ochronna. 4-stopniowy wirnik pozwala na sprawne i ciche pompowanie wody.

poręczne: dzięki kablowi przyłączeniowemu o długości 15 metrów pompę można ekspresowo zamontować, a dostarczona lina usprawnia zanurzanie albo wyciąganie pompy adekwatnie do potrzeb. Specyfikacja technologicznaMoc znamionowa1050 W Maks.

sprawność6000 l/h / 1585 gal/h Maks. Ciśnienie4,5 b / 65,3 psi Maks. Głębokość zanurzenia12 m / 39,37 ft Maks. Wysokość podnoszenia45 m / 147,64 stopy Długość linki15 m / 49,2 ft Średnica pompy15,1 cm / 5,9 " Napęd pompy4-stopniowy Maks.

temperatura medium35 ° C / 95 ° F Ciężar8 kg / 17,64 funty Długość kabla15 m / 49,21 stopy przewód sieciowyH07 RNF Klasa zabezpieczeniaIP X8

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.