Menu

Beaba, Komplet naczyń z silikonu, trójdzielny talerz z przyssawką i łyżeczka, Blue

Cechy produktu
  • Producent Beaba 
Opis

Beaba zestaw naczyń z silikonu trójdzielny talerz z przyssawką + łyżeczka Blue zestaw naczyń z silikonu francuskiej marki BEABA składa się ze wielkiego trójdzielnego talerzyka-miseczki i łyżeczki treningowej.

Wszystkie części zestawu znamionuje ergonomiczny, zaokrąglony kształt i miękkie, gładkie brzegi. Podział talerza na trzy przestrzenie (150 ml + 90 ml + 90 ml) pozwala podzielić posiłek na porcje, co ułatwi malcowi naukę samodzielnego jedzenia, i właściwe komponowanie posiłków.

Wyższe boki pomagają dziecku samodzielnie nabierać jedzenie. Naczynie ma na spodzie antypoślizgową przyssawkę, dzięki czemu jest stabilne i prawidłowo trzyma się stołu. Łyżeczka świetnie dostosowuje się do dziecięcej buzi i można ją odłożyć tak, żeby główka nie dotykała powierzchni, dzięki temu jej używanie jest o niemało bardziej higieniczne.

pakiet utrzymany jest w odcieniach niebieskiego (jasnoniebieski talerzyk i niebieska łyżeczka). Można go myć ręcznie i w zmywarce oraz podgrzewać w mikrofalówce. Do tego towaru dobierz inny produkt BEABA w tej samej albo zbliżonej gamie kolorystycznej.

Wiek: 4m+ Materiał: silikon BPA free rozmiary: 185 x 185 x 40 mm Waga: 175 gr Francuska producent Beaba powstała w 1989 roku, by wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najistotniej pionierskich i najskuteczniej usprawniających życie, rozwiązań.

najistotniejszą stroną firmy są jej twórcy – eksperci w swych dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na zapotrzebowania rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym ergonomicznych i prostych w obsłudze.

Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, iż je rozumie i za postępowy design i lubiane, stonowane barwy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.