Menu

EroVolt Powerbank - Pink

Cechy produktu
  • Producent EroVolt (NL) 
  • Kolor różowy 
Opis

Jak dyskretnie naładować zabawkę erotyczną? Można położyć ją na szafeczce nocnej, naciągnąć przewód do oporu i schować ją pod poduszką, albo po prostu – położyć tuż obok gniazdka i zakryć książką? Niezbyt ergonomiczne rozwiązanie, stanowczo, jeśli w mieszkaniu są niewielkie dzieci lub ktokolwiek, komu wolałabyś nie pokazywać swoich intymnych gadżetów.

Mamy dla Ciebie korzystną wiadomość – oto EroVolt, urządzenie, które rozwiąże Twój problem z ładowaniem zabawek erotycznych raz na zawsze.

Ten kompaktowy powerbank to mocny akumulator, który dyskretnie naładuje wszystkie Twoje ulubione gadżety w sypialni i każde inne urządzenie, które tego wymaga – smartfona, tablet, aparat i kamerę cyfrową, PSP, MP3, MP4, Ipoda, Ipada, etc. Do EroVolt załączono pakiet wtyczek kompatybilnych ze wszystkimi używanymi przez Ciebie urządzeniami.

EroVolt nie potrzebuje stałego dostępu do prądu. Możesz schować go w szufladzie i podłączyć do niego dowolne urządzenie. Dzięki EroVolt rozładowany wibrator już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem – naładujesz go momentalnie i z zasady, bardzo dyskretnie.

A Ty? Jak ładujesz swoje zabawki erotyczne?

parametry technologiczne:

kolor: różowy

zasilanie: 3,7 V / 8000 mAh / 44 Wh

wejście: 5 V - 2 A (max)

wyjście USB: 5 V - 1 A (max) 5 V - 2,1 (max)

rozmiary: 11 cm x 6,9 cm x 1,5 cm

waga: 185 g

produkt dostępny w trzech wersjach kolorystycznej: różowej, niebieskiej i metalicznej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.