Menu

Manta MPB005

Cechy produktu

  • Producent Manta 
  • Kolor biały 

Opis

Absolutny must-have!
Denerwuje cię nieustannie rozładowujący się smartfon? Bywasz w miejscach, w których Ci trzeba skorzystać z telefonu, ale nie masz dostępu do gniazdka z prądem, a Twoje urządzenie jest na granicy rozładowania? Nie musi tak być – wystarczy, że zabierzesz ze sobą praktyczny i produktywny powerbank.

Urządzenie dla każdego
Manta MPB005B jest wspaniałym urządzeniem dla każdego, kto niejednokrotnie używa sprzętów multimedialnych i nie chce narażać się na ich rozładowanie. Powerbank jest także perfekcyjny dla osób, które dużo rozmawiają bądź pracują za pośrednictwem smartfonu bądź tabletu. Dzięki sprawności, a także szerokiej pojemności powerbanku, Twoje urządzenie może działać nawet do kilku razy dłużej.

Przedłuż życie swych urządzeń!
Rozładowaniem telefonu czy tabletu i już dziś zaopatrz się w ten efektywny powerbank o obszerności aż 10 000 mAh. Manta MPB005B posiada 2 wyjścia Micro USB i jedno USB. W pakiecie znajduje się także przewód Micro USB Powerbank waży zaledwie 320g.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.