Menu

Manta MPB006

Cechy produktu

  • Producent Manta 
  • Kolor czarny 

Opis

Powerbank o gigantycznej mocy
To urządzenie niemalże nie ma sobie równych na rynku powerbanków. Dzięki zdumiewającej obszerności aż 12 000 mAh, urządzenie jest w stanie nawet sześciokrotnie przedłzastosować życie danego smartfonu czy tabletu. Dzięki 3em wyjściom USB i Micro USB, ten powerbank pozwala na jednoczesne ładowanie kilku urządzeń!

Dlaczego warto go mieć?
Każdy zna sytuacje, w których pojawia się nagła potrzeba skorzystania z internetu bądź wykonania połączenia, a nasz smartfon jest niemal w pełni rozładowany, bądź rozładowuje się w najmniej spodziewanych i najmniej właściwych momentach – np. Przed ważnym spotkaniem. Zaopatrując się w powerbank Manta MPB006W, zyskujesz pewność, iż takie sytuacje przejdą do historii.

Funkcjonalność
Urządzenie posiada jedno wyjście Micro USB i aż dwa wyjścia USB, dzięki temu zezwala na jednoczesne podłączenie aż trzech sprzętów równocześnie. Dzięki temu, powerbank Manta MPB006W staje się absolutnym must-have każdego, kto ceni sobie nieprzerwany dostęp do w pełni naładowanego smartfona/tabletu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.