Menu

Manta MPB007

Cechy produktu

  • Producent Manta 
  • Kolor biały, czarny 

Opis

Gigantyczna moc w niewielkim opakowaniu
To urządzenie niemalże nie ma sobie równych na rynku powerbanków. Dzięki zdumiewającej pojemności aż 15 000 mAh, urządzenie jest w stanie choćby sześciokrotnie przedłużyć życie danego smartfonu czy tabletu. Dzięki 3em wyjściom USB i Micro USB, ten powerbank umożliwia jednoczesne ładowanie kilku urządzeń!

Dlaczego warto go posiadać?

Każdy zna sytuacje, w których pojawia się nagła potrzeba skorzystania z internetu bądź wykonania połączenia, a nasz smartfon jest niemal całkowicie rozładowany, bądź rozładowuje się w najmniej spodziewanych i najmniej właściwych momentach – np. Przed ważnym spotkaniem. Zaopatrując się w powerbank Manta MPB007B, zyskujesz pewność, iż takie sytuacje przejdą do historii.

artykuł nadzwyczajny na co dzień
Urządzenie ma jedno wyjście Micro USB i aż dwa wyjścia USB, dzięki czemu zezwala na jednoczesne podłączenie aż trzech urządzeń jednocześnie. Dzięki czemu, powerbank Manta MPB007B staje się absolutnym must-have każdego, kto ceni sobie nieustanny dostęp do w pełni naładowanego smartfona/tabletu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.