Menu

Powerbank BASEUS PD3.0 & QC3 30000 mAh Czarny

Cechy produktu

 • Producent Baseus 
 • Pojemność 30000 mAh
 • Kolor czarny 

Opis

Baseus Amblight to powerbank o ogromnej objętości 30000mAh, nieco futurystycznym wyglądzie i licznych portach, które umożliwiają odnawianie energii choćby kilku urządzeń jednocześnie (w tym jeszcze notebooków). Doskonały kompan przenośnych sprzętów w trakcie zróżnicowanych wycieczek, biwaków czy innych wyjazdów.


Specyfikacja: • firma: Baseus

 • Nazwa: Amblight

 • Model: BS-30KP302

 • objętość: 30000 mAh

 • Porty: 3x USB, 1x USB (QC), USB-C PD, micro USB, Lightning

 • Napięcie/natężenie (wejście): Lightning - 5V/2A (max); micro USB - 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A (max); USB-C - 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A (max)

 • Napięcie/natężenie (wyjście): USB1/2/3 - 5V/2.4A; USB4 - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A; USB-C - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A; USB1 + 2 + 3 - 5V/3A (max); USB4 + USB-C - 5V/3A (max);

 • Moc: 15W (USB1 + 2 + 3) + 18W (USB4 + USB-C)

 • Czas ładowania powerbanku: około 10 godzin

 • Kable micro USB 50 cm w pakiecie


Prawdziwe zatrzęsienie portów


Gadżet został wyposażony w niesamowitą ilość aż 7 portów! 3 które służą do ładowania akcesorium (micro USB, Lightning, USB-C PD), a także 5 do odnowienia energii Twoich przenośnych sprzętów (3x USB 2.0, USB QC, USB-C PD). I to nie żaden błąd w obliczeniach. Złącze USB typu C można użyć zarówno do naładowania smartfona, laptopa czy bezprzewodowego głośnika, jak i samego powerbanku.


jeszcze dla laptopów


Baseus Amblight to nie tylko wspaniały partner smartfonów czy głośników Bluetooth, ale także sprzętów trochę obszerniejszego kalibru. Dzięki portowi USB-C PD, z dobrodziejstw powerbanku może skorzystać dodatkowo Twój MacBook czy inny laptop.


Power Delivery + Quick Charge


Wsparcie dla 2 technice szybkiego ładowania (kolejno w portach USB-C i USB oznaczonego cyfrą 4) pozwala szybko przywrócić energię Twojego sprzętu. Z mocą na poziomie 18W, nim się spostrzeżesz, Twój laptop czy smartfon będą znów gotowe do działania.


Gigantyczna objętość


30000 mAh to wystarczająca liczba energii by wspomóc w potrzebie niejedno urządzenie. Dajmy na to taki iPhone 8 może odzyskać pełnie sił około 12 razy. IPhone XR około 8, a Xiaomi Mix 3 około 6 pełnych naładowań. Z tak pojemnym energetycznym kołem ratunkowy, nie musisz martwić się, że zostaniesz bez telefonu podczas kilkudniowego festiwalu muzycznego czy wypadku pod namiot.


Ładowanie pod kontrolą


Dzięki wyświetlaczowi napięcia oraz natężenia ładowania, zawsze wiesz z jaką mocą odnawiana jest energia Twojego sprzętu. Dodatkowo akcesorium demonstruje też stan baterii, więc nie musisz martwić się, że zaskoczy Cię jej nagły brak. Aby przełączyć się między wyświetlanymi wartościami, starczy wcisnąć włącznik sprzętu. Łatwiej być już chyba nie może.


Do 5 maszyn równocześnie!


4 porty USB oraz wejście USB-C PD pozwalają na podłączenie, a co z tego wynika odnawianie energii, aż 5 maszyn w tym samym czasie! Twoi bliscy nie będą musieli czekać w kolejce, aby naładować swoje telefony. A przecież to nie jedyne sprzęty, które można podpiąć. Z przechowywanej mocy skorzystać mogą również głośniki Bluetooth, wiatraczki i lampki pod USB czy takie gadżety jak np. nawilżacze powietrza. Prawdziwie wszechstronny bank energii!


Skrócony czas ładowania


30000 mAh to olbrzymia objętość i nic dziwnego, iż do pełnego naładowania akumulatora potrzeba trochę czasu. W przypadku starszych modeli tego typu powerbanków mógł on wynosić nawet 27 godzin! Jednak nie tym razem. Baseus Amblight ogranicza czas gromadzenia energii zaledwie do 10 godzin, skracając go niemal trzykrotnie! W sam raz, aby podłączyć akcesorium do prądu na noc, a za dnia korzystać z odłożonych zapasów mocy.


Inteligentny chip


Gadżet posiada inteligentny układ zarządzania, który dopasowuje odpowiednie napięcie do potężnego sprzętu. Twoje przenośne urządzenia otrzymają skrupulatnie tyle prądu ile potrzebują, odzyskując utraconą moc z słuszną prędkością i troską o ich bezpieczeństwo.


Wytrzymała obudowa


obudowa powerbanku została wytwarzana z wysokiej jakości materiałów i jest niepodatna na zarysowania oraz ewentualne uderzenia. Śmiało możesz wziąć go w każdą podróż bez obaw, że przypadkiem uszkodzi się w transporcie. W dodatku antypoślizgowa tekstura urządzenia powoduje, że ten pewnie leży w rąk, a i nie zostają na nim nieestetyczne odciski palców.


KGO: 0,02 zł netto

CN: 8504 40 30 90 - Ładowarki USB do telefonów
EAN: 6953156292079
liczba scali wyjściowych: 5
Kod Producenta: PPLG-01
Kolor wiodący: Czarny
Maksymalne natężenie prądu (A): 3
Maksymalne obciążenie (W): 33
MOQ: 40
MULT_OQ: 40
objętość akumulatora (mAh): 30000
przewód w pakiecie: Tak
kanon szybkiego ładowania: Qualcomm Quick Charge, USB Power Delivery
rodzaj opakowania: Pudełko
rodzaj złącza: Lightning (żeński), Micro USB wariant B (żeński), USB rodzaj A (żeński), USB wariant C (żeński)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.