Menu

Powrót do kawiarni na końcu świata - John P. Strelecky - książka (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788395757426 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor John P. Strelecky 
  • Wydawnictwo Aktywa 
  • Ilość stron 272 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Kawiarnia Dlaczego Tu Jesteś?

Pewnej przypadkowej nocy, na zapomnianej drodze, życie Johna na za każdym razem uległo zmianie. Stało się to w momencie, gdy zawędrował do małego miejsca czule zwanego „Kawiarnią Dlaczego Tu Jesteś?". Po spędzeniu w niej całego wieczoru wyszedł z nowym spojrzeniem na sens własnego życia.

Ku jego pokaźnemu zaskoczeniu dziesięć lat później, kompletnie nieoczekiwanie, po raz kolejny trafia w gościnne progi kawiarni. W jej menu znajduje więcej pytań, a dookoła czekają go świeże przygody. I tak jak poprzednio, po czasie spędzonym w kawiarni inicjuje życie wiodące w inspirującym i nowym kierunku.


Nie możemy wybrać miejsca, w którym się urodzimy, ale możemy wybrać miejsce, w którym będziemy spędzać życie. Nie możemy wybrać rodziców, ale możemy wybrać osoby, z którymi będziemy spędzać czas.

- John P. Strelecky


"Powrót do kawiarni na końcu świata" - kontynuacja bestsellera!

Wszystko to dzieje się na przepięknych Wyspach Hawajskich i jest kontynuacją bestsellera Kawiarnia na końcu świata. Historia ta przenosi czytelników do miejsca, w którym znajdują się: wyśmienite jedzenie, prowokujące pytania i przygody, które zmieniają życie.

Usiądź więc, Czytelniku, w przytulnym pomieszczeniu, przy oknie, i delektuj się... Powrotem do kawiarni na końcu świata!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.