Menu

CaliGreen Natural Bathroom Cleaner

Cechy produktu

  • Producent Calivita 

Opis

CaliGreen rodzina naturalnych środków czystości
CaliGreen: 100% naturalne
Produkty z nowej rodziny CaliVita® CaliGreen – ekologicznych środków czystości to nieprzeciętne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki zawartości w 100% części pochodzenia naturalnego są bezpieczne w użyciu. Starannie wyselekcjonowane minimalistycznce są pochodzenia roślinnego i mineralnego oraz jeśli to realne pochodzą z naturalnych upraw. Są ponadto przyjazne dla środowiska, zawierają składniki, które są biodegradowalne.
Naturalna czystość w każdym zakamarku Twojego domu
Certyfikowana ekologiczna rodzina środków czystości CaliGreen gwarantuje utrzymanie czystości, świeżości w całym domu: w pokojach, kuchni, łazience, na szklanych powierzchniach.
CaliGreen Natural Bathroom Cleaner – ekologiczny środek czystości do łazienki. Mieści w m.in. Kwas mlekowy, kwas cytrynowy. Rozpuszcza osady z mydła, tłuszczu i wszelki brud, pozostawiając powierzchnie bez plam i kamienia. Dzięki działaniu dezynfekującym hamuje rozwój bakterii i zagwarantuje higieniczną świeżość.
Łagodne dla całej rodziny i środowiska, bezwzględne dla brudu
Produkty z nowej rodziny CaliVita® CaliGreen są bezpieczne dla zdrowia, skóry, co potwierdzają testy dermatologiczne przeprowadzone poprzez Laboratorium Naukowo Badawcze Instytutu Dermatologii. Środki CaliGeen nie podrażniają skóry!
Środki czystości CaliVita® CaliGreen są oznaczone także belgijskim organicznym symbolem EcoGarantie. To dokument przyznawany produktom, których cykl powstawania nie zaburza równowagi biologicznej pomiędzy ludźmi, roślinami i zwierzętami, uwzględniając przy tym kryteria jakościowe i ekonomiczne. Symbol ekologiczny EcoGarantie informuje konsumenta,produkt jest ekologiczny, bezpieczny i trwały.
Środki czystości CaliVita® CaliGreen oznaczone są ekologicznym symbolem Vegan – to znak handlowy przyznawany przez Towarzystwo Wegańskie (ang. Vegan Society), gwarantujący, że: artykuł nie posiada żadnych części pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego, nie był testowany na zwierzętach, jest wolny od składników roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych.
Zadbaj o czystość swojego domu, środowisko i zdrowie swoje, a także najbliższych z nową rodziną naturalnych środków czystości CaliGreen CaliVita®!
elementy: mniej aniżeli 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe surfakanty na bazie bezkompromisowców roślinnych), mniej aniżeli 5% anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych na bazie surowców roślinnych), woda, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, guma ksantanowa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.