Menu

NANOGRAN Impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych

Cechy produktu
  • Producent Unikat 
Opis
NANOGRAN Impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych

Nanogran impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych to preparat dedykowany do pielęgnacji, który można stosować na wyrobach z kamienia, tworzyw sztucznych i stali szlachetnej. Jeśli w Twojej kuchni znajduje się zlewozmywak, który chcesz wyczyścić i zabezpieczyć specjalną warstwą ochronną, to środek ten jest dla Ciebie. Impregnat należy nanosić na oczyszczoną powierzchnię cienką powłoką i wypolerować. sprawnie chroni przed osadzaniem się zabrudzeń i osadów wapiennych. Dzięki niemu po myciu naczyń na powierzchni zlewu nie zostaną nieestetyczne zacieki. Jest to stanowczo ważne w przypadku posiadania zlewu w ciemnych kolorach, a zwłaszcza czarnego modelu. Nanogran nadaje połysk i powoduje, iż woda spływa po nieprzeciętnie przygładzonej powierzchni.

Jeśli zależy Ci na perfekcyjnie czystym zlewozmywaku, zamaskowaniu niewielkich zarysowań czy utrzymaniu czystości w kuchni, to już dzisiaj sięgnij po Nanogran – impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych. Raz na tydzień wyczyść zlew i pozostaw towar na 2-3 minuty. Następnie zetrzyj go przy pomocy ręcznika papierowego. Wypolerowana powierzchnia będzie skutecznie broniona, a walory estetyczne podniesione. Zarówno woda, jak i tłuszcz czy inne nieczystości nie zatrzymają się na komorze, a spłyną bezpośrednio do odpływu. Takie zabezpieczenie jest wyjątkowo dobre, gdyż minimalizuje nakład czasu i pracy potrzebny do utrzymania należytej czystości w twoim domu.

Czysty i lśniący zlewozmywak granitowy bez wysiłku

Preparat asygnowany jest do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych, narożnych i z baterią. Bez względu na to, który model naszej oferty wybierzesz, możesz być pewny, że Nanogran – impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych nada mu zniewalający blask nowości.

Jakie są mocne strony używania impregnatu Nanogran do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych? w głównej mierze środek ten zabezpiecza zlew przed szkodliwym działaniem wody i detergentów. Chroni przed przebarwieniami, zabrudzeniami i osadzaniem się tłuszczu. Nabłyszcza czyszczoną powierzchnię i maskuje minimalne zarysowania. Zlew będzie idealnie gładki, dzięki czemu wszelkie nowe zabrudzenia będzie można prosto pousuwać. Warto zaznaczyć, że skład Nanogranu do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych jest przyjazny środowisku naturalnemu. Dodatkowo jest to środek bardzo wydajny – butelka o pojemności 200 mililitrów może starczyć nawet na 6 miesięcy, w zależności od częstotliwości użytkowania. Firma zaleca stosowanie preparatu w odstępach od jednego tygodnia do dwóch. Jeśli nad wyraz często korzystasz ze zlewozmywaka, to czynność impregnacji powinieneś wykonywać częściej. Przed każdorazowym wykorzystaniem Nanogranu – impregnatu do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych, zlew należy starannie umyć i odtłuścić.

Nanogran świetny Środek Do Impregnacji Zlewozmywaków

Preparat do Impregnacji wyrobów z kamienia, tworzyw nienaturalnych i stali
szlachetnej. Na powierzchni stworzonej z marmuru i granitu naturalnego, stali rdzoodpornej, tworzyw nienaturalnych rozprowadzić preparat w formie cienkiej warstwy a następnie przepolerować miękką ściereczką.

Powstały film wytwarza powłokę ochronną przed wodą i zabrudzeniami, nadaje połysk, hydrofobizuje (efekt spływającej wody)
ulepsza estetykę oraz maskuje zarysowania na powierzchni wyrobu.

ponadto upraszcza utrzymanie czystości, a także czyszczenie.

artykuł sprawny butelka starcza na 6 miesięcy

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.