Menu

Pramol HS-17 - Uzupełnianie ubytków w powłokach polimerowych

Cechy produktu
  • Producent Pramol 
Opis

Preparat do odanawiania i konserwacji podłóg zabezpieczonych polimerami metodą natryskową. Opracowany specjalnie do maszynowego czyszczenia i pielęgnacji podłóg metodą wysokoobrotową i super wysokoobrotową. Rekomendowany do podłóg zabezpieczonych warstwami polimerowymi. Rewelacyjne cechy konserwujące. Uzupełnia i odnawia powierzchnię warstwy, stanowczo przedłużając jej odporność. Likwiduje ślady obuwia i zabrudzenia rozpuszczalne w wodzie w jednym procesie roboczym. Preparat jest szczególnie oszczędny w użyciu, a dzięki krótkiemu czasowi wysychania może być wykorzystywany również w pomieszczeniach o ciągłym ruchu. Działanie polerujące maszyny wysokoobrotowej nadaje podłodze wysoki blask. Aplikować na czystą i suchą powierzchnię.

  • Sposób wykorzystania: środek gotowy do wykorzystania
  • pH koncentratu: 9,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

wyszczególnionia szczegółowe

Przed wykorzystaniem zetrzeć podłogi na mokro. Wlać preparat do czystego dozownika natrysku maszyny jednotarczowej i założyć pad adekwatny do stopnia zabrudzenia i obrotów maszyny (np. Natural). Powierzchnie spryskiwać równomiernie i czyścić maszyną jednotarczową ruchami okrężnymi aż do wyschnięcia podłogi. Uszkodzenia warstwy ochronnej usuwać poprzez powolne przejechanie. Gdy pad początkuje smarować należy go obrócić albo wymienić.
Podstawą wykorzystania tego produktu jest twarda, wytrzymała powłoka. Nie dopuszczać do wyschnięcia padu, po użyciu namoczyć go w roztworze środków myjących i poprawnie przepłukać wodą. Przechowywać w temperaturze powyżej 50C.

komponenty

Substancje pielęgnujące, środki konserwujące

dane technologiczne

trwałość: co najmniej 2 lata

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.