Menu

Pramolit W-11 - Impregnat na bazie wody do betonu, terakoty, piaskowca, klinkieru i tekstyliów

Cechy produktu
  • Producent Pramol 
Opis

Impregnat. Preparat impregnujący, na bazie wody, pozwalających na zabezpieczenie powierzchni przed penetracją ze strony większości substancji, a w szczególności przed powstawaniem tłustych zabrudzeń. Artykuł nie powoduje zablokowania naturalnych porów. Nie zmienia wyglądu powierzchni. W niektórych przypadkach barwa może się zmienić na nieco ciemniejszą. Dedykowany do powierzchni o obszernej absorpcji takich jak beton, terakota, piaskowiec, klinkier, tekstylia. Czas schnięcia 1 do 5 godzin. Pełny efekt impregnacji po 24 godzinach. Aplikować ręcznie albo natryskowo.

  • Sposób wykorzystania: koncentrat
  • efektywność: 1 l/40-70 m2
  • pH koncentratu: 7,1-8,2
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 5 l

wyróznionia szczegółowe

Stosować do po powierzchni porowatych takich jak beton, kamień naturalnych, terakota, klinkier. Przed aplikacją dokładnie umyć albo odkurzyć powierzchnię. W przypadku mycia pozostawić powierzchnię do całkowitego wyschnięcia na co najmniej 24 godziny. Aplikować preparat nierozcieńczony przy pomocy pędzla, wałka lub metodą natryskową. Nie aplikować więcej niż powierzchnia jest w stanie wchłonąć. Ślady (np. Po pędzlu) świadczą,użyto zbyt szerokiej ilości preparatu. Wówczas należy zlikwidować nadmiar za pomocą czyściwa. Pozostawić do wyschnięcia.
Po 3-5 godzinach powierzchnia powinna być sucha. Pełny efekt impregnacji – po 24 godzinach.
Po około roku (w zależności od podłoża i warunków zewnętrznych) powtórzyć procedurę w celu utrzymania właściwości powierzchni.
Pierwsza impregnacja – około 60 – 100 g/m2 (w zależności od chłonności powierzchni)
Kolejne impregnacje - około 30 – 50 g/m2
Do codziennej pielęgnacji używać detergentów w niewiele znaczącym stężeniu albo artykułów opartych na mydle.

Uwagi

W czasie pracy zapewnić właściwą wentylację pomieszczenia. Towar łatwopalny.

elementy

elementy impregnujące, glikol, woda

dane techniczne

Przechowywanie: 2 lata; przechowywać z daleka od źródeł ognia

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.