Menu

Sidolux Nabłyszczenie Płyn do paneli 750 ml

Cechy produktu

  • Producent Sidolux 

Opis

Sidolux Expert Ochrona i Nabłyszczanie Paneli to wyjątkowej jakości artykuł, który nadaje podłożom wysoki lśnienie bez konieczności jej polerowania. Efekty? znakomita czystość i połysk bez wysiłku. Sidolux wydajnie zabezpiecza podłogę, tworząc na jej powierzchni warstwę, która chroni przed zarysowaniami i ścieraniem.

w dodatku Sidolux Expert Ochrona i Nabłyszczanie Paneli powiększa parametry antypoślizgowe, a co z tego wynika - bezpieczeństwo wykorzystywania podłogi. Sprawia, iż panele z drewna nie wchłaniają wody, dłużej więc zachowają swój nieprzeciętny wygląd i funkcjonalność.

funkcjonalne opakowanie produktu ze specjalnym korkiem usprawnia odpowiednią aplikację preparatu bezpośrednio na podłogę. Wystarczy tylko rozprowadzić go przy pomocy mopa albo miękkiej szmatki. Pamiętaj o tym, iż wszystkie produkty oparte na związkach polimerowych tworzą na powierzchni warstwę ochronną.

Nie można zatem dopuścić do nawarstwienia się zbyt szerokiej ilości towaru. Po nałożeniu pięciu warstw artykułu, przed kolejną aplikacją zaleca się skrupulatnie usunięcie poprzednich warstwy środka nabłyszczającego przy pomocy zmywacza powłok nabłyszczonych pod marką Cleanlux w obszerności 750 ml.

Usunięcie poprzednich warstw będzie gwarancją odtłuszczenia powierzchni, usunięcia zniszczonych warstw i pozwoli na zapewnienie stosownej przyczepność nowo nałożonych warstw produktu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.