Menu

Spray do mycia 0,5 l

Cechy produktu

  • Producent ORO Produkt 

Opis

Jeśli kabiny prysznicowe nie są czyszczone odpowiednimi preparatami, mogą stać się siedliskiem bakterii, pozostaną na nich nieestetyczne zacieki, resztki mydła i osad. Aby do tego nie dopuścić, powstał płyn do kabin prysznicowych Oro Bad Reiniger, o odświeżającym cytrynowym aromacie.

idealnie radzi sobie z wszystkimi wymienionymi problemami - produktywnie pozbywa się osadów wapiennych i smug, będących wynikiem stosowania mydła i innych kosmetyków do kąpieli i mycia. Wielkim atutem płynu Oro Bad Reiniger jest jego uniwersalność, ponieważ z równym powodzeniem czyści on na dodatek wanny, armaturę, kafelki a choćby WC, pozostawiając za sobą miły i odświeżający aromat cytryn.

Płyn do kabin Oro Bad Reiniger - atrybuty:- czyści kabiny z trudnych do usunięcia osadów wapiennych i mydła- może być stosowany do czyszczenia wanien, umywalek, muszli klozetowych, kafelków- ma wyjątkowo miły i świeży cytrynowy zapach - dokładnie czyści baterie natryskową- czyści armaturę porcelanową, emaliowaną i z materiałów sztucznych- uniemożliwia ponownemu tworzeniu się osadu wapiennego- prosty w użyciu- nie należy stosować płynu do czyszczenia powierzchni wapiennych i marmurowychPłyn Oro Bad Reiniger o zapachu cytryny jest prosty w użyciu.

wystarczy spryskać nim zabrudzoną powierzchnię i pozostawić na kilka minut. Następnie przetrzeć wilgotną szmatka. W razie zapotrzebowania czynność można powtórzyć. Na koniec spłukać wodą czyszczona powierzchnię.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.