Menu

Antena zewnętrzna ANT-01 Exta Free ZAMEL

Cechy produktu
  • Producent ZAMEL 
Opis

Antena zewnętrzna ANT-01 jest częścią bezprzewodowego systemu ZAMEL EXTA FREE. Jej zadaniem jest wzmocnienie sygnału, a co z tego wynika zasięgu działania modułów współdziałających w ramach całego systemu EXTA FREE. Warto zaplanować użycie anteny zwłaszcza wtedy, gdy moduły będą instalowane w metalowych rozdzielnicach. Należy wtedy anteny wyprowadzić na zewnątrz metalowej pokrywy rozdzielnicy.
Antena jest elementem opcjonalnym (dodatkowym). Moduły z którymi może współpracować to RNM-10, ROM-01, ROM-10, RXM-01. Montaż anteny jest łatwy, dzięki zastosowaniu złącza SMA, a także magnetycznej podstawy anteny, jak też przewodu o długości 3m.
ponadto, jeśli system EXTA FREE działać będzie na rozłożystym terenie lub/i z licznymi przeszkodami obniżającymi rozprzestrzenianie się fal radiowych, zasięg anteny można zwiększyć za pomocą modułu retransmitera RTN-01.

ZAMEL to marka sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. Dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel. Informacje detalowe producenta znaleźć można TUTAJ

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.