Menu

Asfora przycisk Schneider podtynkowy podwójny brąz EPH1100369

Cechy produktu

  • Producent Schneider 

Opis

Przycisk podwójny w odcieniu brązowym, serii Asfora, firmy Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH1100369 Urządzenie może być użytkowany jako przycisk dzwonkowy, klasyczny włącznik światła we współpracy z przekaźnikiem impulsowym lub służyć do załączania innych sprzętów o maksymalnym poborze prądu do 10 AX.

Podłączenie przewodów za pomocą zacisków śrubowych. Długie i solidne pazury utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż i rozszerza bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej.

Mechanizm ma czytelny schemat, a także oznaczenie zacisków upraszczające podłączenie. Na dodatek, potężna ramka montażowa produkowana z galwanizowanego metalu ma nacięcia ułatwiające pozycjonowanie. Artykuł może być instalowany w ramkach wielokrotnych.

Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o gustownym oraz szerokiej funkcjonalności. Przystępna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz i antracyt, co pozwala stworzyć 36 kompilacji kolorystycznych.

Prosta forma, pokaźny asortyment oraz szybka i nietrudna instalacja to atuty serii Asfora. Seria ASFORA Produkty linii Asfora Schneider Electric posiadają pokaźny zakres funkcji (łączniki jednobiegunowe, łączniki świecznikowe, gniazda 2P+PE, gniazda R-TV-SAT, gniazda 2P+PE IP44 w ramce podwójnej).

Sterujesz żaluzjami, dzięki podświetleniu z łatwością wyszukasz łącznik światła w ciemności oraz budujesz nastrój w salonie czy sypialni, stosując ściemniacze. Masz dostęp do mediów (gniazda R-TV-SAT, gniazda RJ45) i cieszysz się rewelacyjną jakością dźwięku (gniazda głośnikowe, przewody estetycznie ukryte w ścianie).

Osprzęt elektroinstalacyjny Asfora z tak szerokim zakresem funkcji usprawnia i uprzyjemnia życie. Asfora Schneider Electric to klasyka w korzystnej cenie! Piękno tkwi w klasyce. Linia Asfora to wytworna klasyka, która pozwala wykreować stylową przestrzeń.

konwencjonalne piękno tkwiące w prostocie – tak gniazda i łączniki Asfora postrzegają konsumenci, którzy cenią nieśmiertelny design, która zawsze robi wrażenie, niezależnie od panującej mody i zmieniających się trendów.

wykwintna forma i nieprzemijalne kolory linii Asfora Schneider Electric pozwolą Ci stworzyć harmonijne wnętrze, rewelacyjnie przypasowane do Twojej wrażliwości estetycznej. Oszczędzanie energii przez sterowanie oświetleniem.

Gama produktów Asfora mieści łączniki do sterowania żaluzjami i ściemniacze. Dzięki nim zjednoczysz poziom oświetlenia w pomieszczeniu wykorzystując światło naturalne i ograniczysz zużycie energii. Wielokrotne ramki serii Asfora - wygoda i funkcjonalność.

Asfora w swej ofercie posiada ramki od 1-krotnych po 6-krotne poziome oraz 1- 2- i 3-krotne pionowe. Umieszczenie kilku mechanizmów w jednej ramce udoskonaloną organizację przestrzeni w Twoim domu!

mocne strony większa niepodatność na UV Ramki produkowane z tworzywa o rozszerzonej wytrzymałości na promieniowanie UV nie odbarwiają się z upływem lat, zachowują wysmakowany wygląd. Ramki wielokrotne linia produktów Asfora z aż 6-krotną ramką poziomą i 2 i 3-krotną pionową oznacza całkowitą rezygnację z zewnętrznych rozdzielaczy.

prędki i bezpieczny montaż Czytelne oznaczenia i schematy połączeń upraszczają montaż i demontaż produktów i ograniczają ryzyko błędnego połączenia. Gniazda IP44 W linii odnajdziesz gniazda IP44. Gniazda IP44 zapewniają produktywną ochronę przed ciałami stałymi większymi niżeli 1,0 mm oraz chlapiącą wodą.

To ważne np. W łazience. Gładka powierzchnia nieprzeciętnie gładka powierzchnia dodaje elegancji i pomaga w utrzymaniu czystości (usuwasz kurz, nie zostawiając włókien ścierki). Jednorodny materiał jednorodny, niemalowany materiał o szerokiej niepodatności na uszkodzenia da Ci pewność, że ewentualne zarysowania będą niewidoczne na powierzchni.

właściwości linia Asfora - stylowe i klasyczne wnętrza Łączniki i gniazda Asfora wybierają klienci, którzy cenią wyraźny, zdecydowany zarys, klasyczną elegancję i prostą formę. To niezwykle potężna seria: 1 wykwintna forma w 6 nieśmiertelnych kolorach (białym, kremowym, aluminiowym, stalowym, brązowym i antracytowym).

Dla tych, którzy lubią podejmować prędkie decyzje, bez zastanawiania się nad mnogością kolorów, form, a przy tym dbają o domowy budżet. Konwencjonalny design z uniwersalną kolorystyką wpisuje się w każdą aranżację Łączniki i gniazda Asfora pozostają za każdym razem modne, niezależnie od zmieniających się trendów.

klasyczna elegancja, jakość wykonania, prosta forma i barwy, które nigdy nie przemijają, to bezpieczne rozwiązanie w każdym wnętrzu. Przejrzyj wszystkie produkty kolekcji Asfora

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.