Menu

ASO-205 AUTOMAT SCHODOWY

Cechy produktu
  • Producent F&F 
Opis

Automat schodowy F&F ASO-205 10A 230V AC 0,5-10min do puszki fi 60Automat schodowy ASO-205 służy do utrzymania włączonego oświetlenia korytarzy, klatek schodowych lub innych obiektów poprzez określony czas, po upływie którego oświetlenie zostanie wyłączone samoczynnie.

dołączony wyłącznikiem chwilowym (dzwonkowym) automat schodowy podtrzymuje oświetlenie przez czas ustawiony pokrętłem. Po upływie nastawionego czasu automat wyłączy oświetlenie samoczynnie. Po wyłączeniu oświetlenia możemy je załączyć ponownie.

Współpracuje z przyciskami podświetlanymi. W przypadku podłączenia zbyt znacznej ilości przycisków podświetlanych może dochodzić do samoistnego załączania oświetlenia lub załączenia oświetlenia na stałe. Prąd styku podany w danych technologicznych jest wartością maksymalną i może podlegać ograniczeniom.

Jeśli z informacji przedstawionych w instrukcji wynika, że przekaźnik w urządzeniu jest niewystarczający zaleca się stosować zewnętrzny komponent przełączający (np. Stycznik) dostosowany do przełączania pokaźnych prądów udarowych.

w sytuacji wykorzystania źródeł światła LED i przycisków podświetlanych może wystąpić zjawisko niecałkowitego wyłączenia (np. Żarzenie, miganie). Automat nie posiada funkcji przeciwblokady, a więc zablokowanie przycisku (np.

zapałką) spowoduje załączenie oświetlenia na stałe (do momentu usunięcia zapałki). Aparat jest przypasowany do montażu w puszkach instalacyjnych o średnicy min. 60mm, np. Pod łącznikami instalacyjnymi.

Instrukcja obsługi >> Instrukcja ASO-205 pl Schemat

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.