Menu

Czujnik kolejności i zaniku fazy CKF-BR 1P 10A 165-180V 2 moduły CKF-BR F&F

Cechy produktu
  • Producent F&F 
Opis

czujnik kolejności, zaniku i asymetrii faz na szynę CKF-BR, marki F&F.detektor kolejności i zaniku faz przeznaczony jest do zabezpieczania silników elektrycznych zasilanych z sieci trójfazowej w przypadkach zaniku napięcia w co najmniej jednej fazie albo asymetrii napięć pomiędzy fazami, grożących zniszczeniem silnika oraz zabezpieczeniem kierunku obrotów silnika w przypadku zmiany faz przed czujnikiem. Z regulowanym progiem asymetrii napięciowej zadziałania. Czujnik CKF-BR posiada styk 1P. Wyłączenie silnika następuje z opóźnieniem 4 sekund, w celu zabezpieczenia jego odłączenia przy chwilowym spadku napięcia w sieci. Ponowne włączenie następuje po zarejestrowaniu wzrostu napięcia o 5V (o wartość histerezy napięciowej). W przypadku zmiany kolejności faz przed czujnikiem wywołującej niepożądaną zmianę kierunku wirowania silnika, detektor nie pozwoli na jego uruchomienie. Ponowne załączenie silnika jest realne po powrocie właściwej kolejności faz.
F&F to polski marka działający w branży elektronicznej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. Automaty zmierzchowe, automaty schodowe, przekaźniki czasowe i czujniki zaniku fazy. Strategia marki opiera się na stałym poszerzaniu oferty i zajmowaniu atrakcyjnych nisz rynkowych.

dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.