Menu

Falownik FA-1L007 F&F

Cechy produktu
  • Producent F&F 
Opis

rodzaj: Falownik Falowniki należą do grupy elektronicznych przekształtników częstotliwości i asygnowane są do płynnej regulacji prędkości obrotowej asynchronicznych silników trójfazowych. FUNKCJE: budowa falownika oparta o efektywny 32-bitowy procesor DSP zapewnia szybką i efektywną realizację progresywnych algorytmów sterowania asynchronicznym silnikiem trójfazowym.

Możliwość pracy w trybie sterowania prędkością lub w trybie kontroli momentu napędowego. Sterowanie silnikiem oparte o sterowanie wektorowe (równocześnie bezczujnikowe jak i z pętlą prędkościową sprzężenia zwrotnego),, a także sterowanie w oparciu o luźno programowane charakterystyki V/F.

Funkcja automatycznej kompensacji poślizgu, i znaczny początkowy moment napędowy (nawet do 180% przy częstotliwości 0,25Hz). Wielofunkcyjny panel sterowniczy podłączony do falownika na zasadzie „hot-plug" z możliwością jednoczesnego przechowywania do czterech pakietów nastaw parametrów i funkcją nietrudnego przenoszenia nastaw z jednego falownika do drugiego.

Tryb PLC- możliwość zaprogramowania do siedmiu kroków wykonywanych jednorazowo albo cyklicznie przez falownik. Dla każdego z kroków można określić szybkość, czas przyspieszenia i czas trwania. Obfita swoboda programowania wejść i wyjść falownika, zarówno analogowych jak i cyfrowych.

zaimplementowany moduł komunikacyjny RS485 wspierający protokół Modbus RTU umożliwia wpięcie falownika do sieci przemysłowych i zdalne sterowanie, nadzór i konfigurację falownika. * Mimo wszystkich starań rzeczywisty wygląd towarów może różnić się od artykułów prezentowanych na zdjęciach.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów posiadają charakter wyłącznie informacyjny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.