Menu

Falownik FA-3H007 F&F

Cechy produktu
  • Producent F&F 
Opis

wariant: Falownik Falowniki należą do grupy elektronicznych przekształtników częstotliwości i przeznaczone są do płynnej regulacji szybkości obrotowej asynchronicznych silników trójfazowych. FUNKCJE: budowa falownika oparta o sprawny 32-bitowy procesor DSP zagwarantuje szybką i skuteczną realizację zaawansowanych algorytmów sterowania asynchronicznym silnikiem trójfazowym.

Możliwość pracy w trybie sterowania prędkością albo w trybie kontroli momentu napędowego. Sterowanie silnikiem oparte o sterowanie wektorowe (zarówno bezczujnikowe jak i z pętlą prędkościową sprzężenia zwrotnego), i sterowanie w oparciu o luźno programowane charakterystyki V/F.

Funkcja automatycznej kompensacji poślizgu,, a także spory początkowy moment napędowy (choćby do 180% przy częstotliwości 0,25Hz). Wielofunkcyjny panel sterowniczy podłączony do falownika na zasadzie „hot-plug" z możliwością jednoczesnego przechowywania do czterech zestawów nastaw parametrów i funkcją przystępnego przenoszenia nastaw z jednego falownika do drugiego.

Tryb PLC- możliwość zaprogramowania do siedmiu kroków wykonywanych jednorazowo lub cyklicznie poprzez falownik. Dla każdego z kroków można określić szybkość, czas przyspieszenia i czas trwania. Wielka swoboda programowania wejść i wyjść falownika, zarówno analogowych jak i cyfrowych.

zastosowany moduł komunikacyjny RS485 wspierający protokół Modbus RTU zezwala na wpięcie falownika do sieci przemysłowych i zdalne sterowanie, nadzór i konfigurację falownika. * Mimo wszystkich starań rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów posiadają charakter jedynie informacyjny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.