Menu

Gniazdo bezpiecznikowe F&F BZ-3 potrójne 3P 5x20mm na szynę DIN

Cechy produktu
  • Producent F&F 
Opis

Gniazdo bezpiecznikowe F&F BZ-3 potrójne 5x20mm na szynę DINTrójgniazdowy moduł bezpiecznikowy BZ-3 jest dedykowany do zabezpieczenia odbiorników elektrycznych przed skutkami wzrostu prądu ponad dopuszczalną wartość.

Jest powszechnie użytkowany do zabezpieczania nadmiarowoprądowego aparatów elektronicznych niepokaźnej mocy, a także lampek powiadamiających obecność napięcia zasilania. Zadziałanie bezpiecznika (przepalenie wkładki topikowej) sygnalizowane jest przez świecenie czerwonej diody LED.

Brak albo uszkodzenie bezpiecznika nie gwarantuje fizycznego rozłączenia obwodu! poprzez obwód bezpiecznika nadal może przepływać prąd diody sygnalizacyjnej (maksymalnie 3 mA), co w przypadku zabezpieczania odbiorników śladowej mocy (<10 W) wywoływać może występowanie napięcia na zaciskach wyjściowych bezpiecznika i załączenie kontrolek sygnalizacyjnych podłączonych do wyjścia bezpiecznika.

Moduł bezpiecznikowy BZ-3 jest dopasowany do cylindrycznych wkładek topikowych 5x20mm o prądach znamionowych 0,1-6,3A. Instrukcja obsługi >> Instrukcja BZ-3 pl Schemat

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.