Menu

Licznik energii elektrycznej cyfrowy LEM-30 100A Exta ZAMEL

Cechy produktu
  • Producent ZAMEL 
Opis
Licznik energii elektrycznej cyfrowy LEM-30 100A, firmy ZAMEL. Model ten służy do monitorowania zużycia energii elektrycznej sieci trójfazowej, w wykorzystaniach komercyjnych i przemysłowych, mierzy i wyświetla kWh. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD każdy odbiorca może bezpośrednio śledzić aktualne zużycie prądu elektrycznego. Licznik LEM-30 dedykowany jest do konstrukcji na szynie TH-35 w skrzynce lub szafie elektrycznej i ma budowę 4-modułową. Dzięki wyposażeniu licznika w uzupełniające wyjście impulsowe, istnieje możliwość podłączenia urządzenia zliczającego. Maksymalne obciążenie to 100A.

ZAMEL to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. Dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

informacje szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.