Menu

Licznik energii elektrycznej LE-03M F&F

Cechy produktu
  • Producent F&F 
Opis

1401511 Licznik elektroniczny energii elektrycznej 3-fazowy 3x100A LE-03M, firmy F&F. Licznik trójfazowy 3x100A. Zdalny odczyt. Port RS-485 + Modbus RTU. LE-03M jest statycznym (elektronicznym), wzorcowanym wskaźnikiem energii elektrycznej prądu przemiennego trójfazowego w układzie bezpośrednim. Służy do wskazań i rejestracji pobranej energii elektrycznej z możliwością zdalnego odczytu wskazań przez przewodową sieć standardu RS-485. Wskaźnik ma wyjście impulsowe SO+ - SO-. Pozwala to na podłączenie innego urządzenia impulsowego sczytującego (SO) generowane impulsy przez licznik. Do poprawnej pracy licznika nie jest wymagane podłączenie uzupełniającego urządzenia. Wskaźnik ma możliwość plombowania osłon zacisków wejściowych i wyjściowych, zapobiegające zrobienie obejścia licznika.
F&F to polski marka działający w branży elektronicznej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. Automaty zmierzchowe, automaty schodowe, przekaźniki czasowe i czujniki zaniku fazy.

informacje szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.