Menu

Licznik energii elektrycznej zgodność z MID 1-fazowy 5/45A 230V z wyświetlaczem LCD LE-01D

Cechy produktu
  • Producent f&f 
Opis

wariant: JEDNOFAZOWY. PRĄD 45A Przeznaczenie LE-01 są statycznymi (elektronicznymi) wzorcowanymi licznikami energii elektrycznej służącymi jako podliczniki do pomiaru energii elektrycznej prądu przemiennego jednofazowego w układzie bezpośrednim.

Działanie Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej. Zużycie energii sygnalizowany jest miganiem LED.

ilość impulsów jest przeliczana na energię pobraną a jej wartość wskazywana jest poprzez segmentowy wyświetlacz LCD w LE-01d albo poprzez mechaniczne liczydło bębnowe w LE-01. Uwaga! Licznik ma wyjście impulsowe SO+ - SO-.

Pozwala to na podłączenie innego urządzenia impulsowego sczytującego (SO) generowane impulsy przez licznik. Do poprawnej pracy licznika nie jest wymagane podłączenie uzupełniającego urządzenia. Licznik posiada możliwość plombowania osłon zacisków wejściowych i wyjściowych uniemożliwiające zrobienie obejścia licznika.

* Mimo wszelkich starań rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Zamieszczone w serwisie opisy produktów posiadają charakter wyłącznie informacyjny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.