Menu

Ogranicznik mocy PMM-01 230V AC Exta ZAMEL

Cechy produktu
  • Producent ZAMEL 
Opis

Ogranicznik mocy PMM-01 230V AC, marki ZAMEL. Wysokiej klasy ogranicznik mocy o budowie jednomodułowej, do konstrukcji na szynie TH-35. Ogranicznik PMM-01 służy do samoczynnego wyłączenia zasilania w obwodzie, gdy wartości mocy pobieranej poprzez odbiorniki zostaje przekroczona. Wartość mocy może być płynnie regulowana w zakresie od 0,2 do 2 kW za pomocą potencjometru. Kolejne cykle pomiaru mocy w sytuacji wyłączenia odbiorników - realizowane są co 40 sekund. Model ten dedykowany jest do pracy z napięciem znamionowym 230 V i przy max napięciu styków 250 V.
firma ZAMEL to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. Dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel. Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.