Menu

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR211/71 2 moduły 1 pole dotykowe, 1 pole dotykowe, srebrna mgła

Cechy produktu

  • Producent Kontakt-Simon 

Opis

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR211/71 2 moduły 1 pole dotykowe, 1 pole dotykowe, srebrna mgła Specyfikacja Simon 54 Touch (sterownik i panele dotykowe) Tworzywo nienaturalne, PC, Bezhalogenowe, Szkło Stopień ochrony: IP20 Zatrzask rozmiary: wysokość: 9,6cm, szerokość: 16,3cm UWAGA!

Panele dotykowe z linii Simon 54 Touch nie zawierają sterownika. W celu skompletowania gotowego łącznika/przycisku należy do każdego modułu w panelu dotykowym dokupić trafny sterownik. Typ sterownika zależy od tego w jaki sposób chcemy go wykorzystywać i tego ile pól dotykowych ma wybrany panel.

Wszystkie sterowniki przystępne są w naszym sklepie po wpisaniu w wyszukiwarkę "Simon 54 Touch sterownik". Do otworów na osprzęt w kolekcji Simon 54 Touch nadaje się cały osprzęt z linii Simon 54. Barwy przystępne w kolekcji Touch pokrywają się z paletą barw szklanych ramek z linii Simon 54 Nature.

Szczegółowy sposób doboru i montażu osprzętu Simon 54 Touch znajduje się w filmie instruktażowym widocznym niżej. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny z naszym BOK, pomożemy w skompletowaniu stosownego osprzętu.

Jak scalić sterownik do panelu dotykowego Simon 54 Touch Simon 54 Touch Simon 54 Touch to nowoczesne łączniki dotykowe. Gładka forma szklanych ramek skrywa elektronicznesterowniki, które zastępują charakterystyczne klawisze.

seria daje również możliwość tworzenia funkcjonalnychzestawów wielokrotnych z klasycznym osprzętem np. Zgniazdem zasilającym, ściemniaczem, czy ładowarką USB. Projektując produkty Simon 54 Touchwykorzystaliśmy szkło znane z linii Simon 54 Nature, żebyzachować spójność naszej linii ramek dekoracyjnych.

Łączenie klasycznegoosprzętu z nowoczesnymiprzełącznikamidotykowymi Nowy sposób załączania postępowe dotykowe sterowniki do załączania światła isterowania roletami Simon 54 Touch zastępują tradycyjnemechaniczne rozwiązania z klawiszami.

Dla ułatwienia podłączenia, na boku każdego mechanizmu rozrysowany jest schemat. Szkło takie jak w kolekcji Simon 54 Nature wykorzystanie hartowanego szkła i kolorystyki spójnejz ramkami Simon 54 Nature gwarantuje spójność wzornictwazamontowanego osprzętu.

Panele dotykowe i osprzęt tradycyjny W ofercie Simon 54 Touch przystępne są panele do tworzeniazestawów wielokrotnych z modułami pochodzącymiz linii Simon 54. Pole dotykowe podświetlane jest niebieską diodą LED.Podświetlenie można wyłączyć.

Aranżacje Kontakt-Simon 54 Touch

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.