Menu

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR3300/71 3 moduły 2 pola dotykowe pionowe, otwór na osprzęt Simon 54, otwór na osprzęt Simon 54, srebrna mgła

Cechy produktu

  • Producent Kontakt-Simon 

Opis

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR3300/71 3 moduły 2 pola dotykowe pionowe, otwór na osprzęt Simon 54, otwór na osprzęt Simon 54, srebrna mgła Specyfikacja Simon 54 Touch (sterownik i panele dotykowe) Tworzywo nienaturalne, PC, Bezhalogenowe, Szkło Stopień ochrony: IP20 Zatrzask wymiary: wysokość: 9,6cm, szerokość: 23,4cm UWAGA!

Panele dotykowe z serii Simon 54 Touch nie zawierają sterownika. W celu skompletowania gotowego łącznika/przycisku należy do każdego modułu w panelu dotykowym dokupić trafny sterownik. Rodzaj sterownika zależy od tego w jaki sposób chcemy go wykorzystywać i tego ile pól dotykowych ma wybrany panel.

Wszystkie sterowniki przystępne są w naszym sklepie po wpisaniu w wyszukiwarkę "Simon 54 Touch sterownik". Do otworów na osprzęt w serii Simon 54 Touch nadaje się cały osprzęt z serii Simon 54. Odcienie dostępne w serii Touch pokrywają się z paletą kolorów szklanych ramek z serii Simon 54 Nature.

Szczegółowy sposób doboru i montażu osprzętu Simon 54 Touch znajduje się w filmie instruktażowym widocznym niżej. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny z naszym BOK, pomożemy w skompletowaniu adekwatnego osprzętu.

Jak zbratać sterownik do panelu dotykowego Simon 54 Touch Simon 54 Touch Simon 54 Touch to progresywne łączniki dotykowe. Gładka forma szklanych ramek skrywa elektronicznesterowniki, które zastępują typowe klawisze.

kolekcja daje jeszcze możliwość tworzenia ergonomicznychzestawów wielokrotnych z tradycyjnym osprzętem np. Zgniazdem zasilającym, ściemniaczem, czy ładowarką USB. Projektując produkty Simon 54 Touchwykorzystaliśmy szkło znane z linii Simon 54 Nature, żebyzachować spójność naszej serii ramek dekoracyjnych.

Łączenie klasycznegoosprzętu z innowacyjnymiprzełącznikamidotykowymi Nowy sposób załączania innowacyjne dotykowe sterowniki do załączania światła isterowania roletami Simon 54 Touch zastępują klasycznemechaniczne rozwiązania z klawiszami.

Dla ułatwienia podłączenia, na boku każdego mechanizmu rozrysowany jest schemat. Szkło takie jak w kolekcji Simon 54 Nature wykorzystanie hartowanego szkła i kolorystyki spójnejz ramkami Simon 54 Nature gwarantuje spójność wzornictwazamontowanego osprzętu.

Panele dotykowe i osprzęt tradycyjny W ofercie Simon 54 Touch dostępne są panele do tworzeniazestawów wielokrotnych z modułami pochodzącymiz linii Simon 54. Pole dotykowe podświetlane jest niebieską diodą LED.Podświetlenie można wyłączyć.

Aranżacje Kontakt-Simon 54 Touch

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.