Menu

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR3333/70 3 moduły 2 pola dotykowe pionowe, 2 pola dotykowe pionowe, 2 pola dotykowe pionowe Simon 54, biała perła - w

Cechy produktu
  • Producent Kontakt-Simon 
Opis

Panel dotykowy Simon 54 Touch DSTR3333/70 3 moduły 2 pola dotykowe pionowe, 2 pola dotykowe pionowe, 2 pola dotykowe pionowe 54, biała perła Specyfikacja Simon 54 Touch (sterownik i panele dotykowe) Tworzywo sztuczne, PC, Bezhalogenowe, Szkło Stopień ochrony: IP20 Zatrzask wymiary: wysokość: 9,6cm, szerokość: 23,4cm UWAGA!

Panele dotykowe z linii Simon 54 Touch nie zawierają sterownika. W celu skompletowania gotowego łącznika/przycisku należy do każdego modułu w panelu dotykowym dokupić odpowiedni sterownik. Wariant sterownika zależy od tego w jaki sposób chcemy go wykorzystywać i tego ile pól dotykowych ma wybrany panel.

Wszystkie sterowniki dostępne są w naszym sklepie po wpisaniu w wyszukiwarkę "Simon 54 Touch sterownik". Do otworów na osprzęt w linii Simon 54 Touch pasuje cały osprzęt z kolekcji Simon 54. Barwy przystępne w linii Touch pokrywają się z paletą barw szklanych ramek z linii Simon 54 Nature.

Szczegółowy sposób doboru i montażu osprzętu Simon 54 Touch znajduje się w filmie instruktażowym widocznym niżej. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny z naszym BOK, pomożemy w skompletowaniu optymalnego osprzętu.

Jak zjednoczyć sterownik do panelu dotykowego Simon 54 Touch Simon 54 Touch Simon 54 Touch to innowacyjne łączniki dotykowe. Gładka forma szklanych ramek skrywa elektronicznesterowniki, które zastępują typowe klawisze.

linia daje również możliwość tworzenia funkcjonalnychzestawów wielokrotnych z klasycznym osprzętem np. Zgniazdem zasilającym, ściemniaczem, czy ładowarką USB. Projektując produkty Simon 54 Touchwykorzystaliśmy szkło znane z linii Simon 54 Nature, żebyzachować spójność naszej serii ramek dekoracyjnych.

Łączenie klasycznegoosprzętu z postępowymiprzełącznikamidotykowymi Nowy sposób załączania innowacyjne dotykowe sterowniki do załączania światła isterowania roletami Simon 54 Touch zastępują konwencjonalnemechaniczne rozwiązania z klawiszami.

Dla ułatwienia podłączenia, na boku każdego mechanizmu rozrysowany jest schemat. Szkło takie jak w linii Simon 54 Nature użycie hartowanego szkła i kolorystyki spójnejz ramkami Simon 54 Nature zapewnia spójność wzornictwazamontowanego osprzętu.

Panele dotykowe i osprzęt klasyczny W ofercie Simon 54 Touch przystępne są panele do tworzeniazestawów wielokrotnych z modułami pochodzącymiz kolekcji Simon 54. Pole dotykowe podświetlane jest niebieską diodą LED.Podświetlenie można wyłączyć.

Aranżacje Kontakt-Simon 54 Touch

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.