Menu

Pokrywa gniazd teleinformatycznych Kontakt-Simon 54 DKP2.01/41 na Keystone płaska podwójna kremowa

Cechy produktu
  • Producent KONTAKT-SIMON 
Opis

Pokrywa gniazda RJ12/RJ45 do konstrukcji gniazd teleinformatycznych serii Simon54. Montowana jest za pomocą wkrętów lub łapek. Przeznaczona do ramek wielokrotnych linii Simon54 oraz Simon54 Nature. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo praktyczne i usprawnia montaż gniazd RJ45 i RJ12. Przyjemna kremowa kolorystyka, w połączeniu z postępową technologią towarów Kontakt-Simon sprawia, iż tego typu pokrywy gniazd DKP2.01/41 sprawdzą się w każdym biurze, czy mieszkaniu.

Simon54 to kolekcja o postępowych kształtach i bezawaryjnych mechanizmach, których niepokaźne rozmiary przystępne podłączenie przewodów, a także późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek nawet najmocniej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy firma osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. Kolekcji Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

wymiary i informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.