Menu

Przekaźnik zaniku i asymetrii faz F&f z kontrolą styków stycznika 10A 1Z 4sek 55V CZF-2B

Cechy produktu
  • Producent F&F 
Opis

Przekaźnik zaniku faz F&F CZF2-B 10A 1Z z kontrolą styków stycznika opóźnienie 4s asymetria 55V na szynę DINCzujnik zaniku fazy CZF2-B dwustronny, z kontrolą styków stycznika i ze stałym progiem asymetrii napięciowej zadziałania 55V jest przeznaczony do zabezpieczania silników elektrycznych zasilanych z sieci trójfazowej w przypadkach zaniku napięcia w co najmniej jednej fazie lub asymetrii napięć pomiędzy fazami, które grożą zniszczeniem silnika.

Zabezpiecza też kierunek obrotów silnika w sytuacji zmiany faz przed czujnikiem. Zanik napięcia w co najmniej jednej, dowolnej fazie, asymetria napięciowa pomiędzy fazami powyżej progu zadziałania 55V lub awaria któregokolwiek ze styków stycznika załączającego silnik spowoduje wyłączenie silnika.

Wyłączenie nastąpi z opóźnieniem 4s, co uniemożliwia przypadkowemu odłączeniu silnika przy chwilowym spadku napięcia. Ponowne załączenie nastąpi samoczynnie przy wzroście napięcia o 5V powyżej napięcia zadziałania (tj.

o wartość histerezy napięciowej). Przy powyższych anomaliach uruchomienie silnika jest niemożliwe. Ponowne uruchomienie realne jest dopiero po całkowitym odłączeniu zasilania, usunięciu usterki stycznika i ponownym załączeniu.

Aparat jest przypasowany do montażu w rozdzielnicach modułowych z szyną montażową 35mm. Instrukcja obsługi >> Instrukcja CZF2-B pl Schemat

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.