Menu

Radiowy nadajnik dopuszkowy 4-kanałowy RNP-01 Exta Free ZAMEL

Cechy produktu
  • Producent ZAMEL 
Opis

Dzięki radiowemu nadajnikowi dopuszkowemu RNP-01 możemy zbudować w pomieszczeniu bezprzewodową sieć zarządzania urządzeniami elektrycznymi EXTA FREE w oparciu o łączniki dowolnego producenta, które pasować będą do zaplanowanego aranżacji.

Nadajnik montuje się w tej samej puszce podtynkowej, na której montuje się łączniki, czyli po konstrukcji znajduje się on w puszce pod włącznikiem. Najlepiej więc zastosować puszkę pogłębioną o typowej średnicy 60mm. Nadajnik współpracuje z łącznikami chwilowymi (tzw. Dzwonkowy). Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba planować infrastruktury przewodowej w budowanym pomieszczeniu, użytkownik bowiem nie musi prowadzić przewodów między włącznikiem, a ostatecznym urządzeniem odbiorczym (światło, żaluzje, brama, itp.). Jest to nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy modernizują już istniejącą infrastrukturę albo instalują w budynku nowe urządzenie, do którego normalnie należałoby poprowadzić przewody sterujące/zasilające.

Radiowy nadajnik RNP-01 ZAMEL zasilany jest prądem 230V i może współpracować z dowolnym modułem EXTA FREE. Pod jeden kanał można podłączyć dowolną liczba odbiorników EXTA FREE, czyli jednym kliknięciem łącznika można zarządzać wieloma urządzeniami na raz. Natomiast ten nadajnik ma 4 osobne kanały, dzięki czemu osobno można sterować 4 urządzeniami. Zasięg nadajnika to 300m, który można rozszerzyć poprzez użycie retransmitera RTN-01.

ZAMEL to producent sterowania oświetleniem, systemów domofonowych, dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego i automatyki budynkowej. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. Dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

informacje detalowe producenta znaleźć można TUTAJ

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.