Menu

Radiowy nadajnik klawiszowy 2-kanałowy RNK-02 Exta Free ZAMEL

Cechy produktu
  • Producent ZAMEL 
Opis

Radiowy nadajnik klawiszowy 2-kanałowy RNK-02, to innymi słowy bezprzewodowy łącznik oświetlenia. Dzięki czemu, że jest częścią systemu ZAMEL EXTA FREE współpracuje z szeroką gamą sprzętów, pozwalających na wygodne i postępowe zarządzanie urządzeniami w inteligentnym budynku.
Łącznik RNK-02 cechuje się bardzo wytwornym wzorem i niewielkimi rozmiarami. W porównaniu do typowych łączników, jest nad wyraz cienki oraz płaski, dzięki czemu montować go można w zasadzie w dowolnym miejscu i na dowolnym podłożu.
Nadajnik RNK-02 ma jeden klawisz. Uzyskuje się taki efekt dzięki przypisaniu funkcji włącz/wyłącz pojedynczym mikroprzełącznikom. Na obudowie nadajnik znajduje się dioda LED, która powiadamia o tym, że sygnał radiowy jest wysyłany z nadajnika, a także alarmuje, gdy bateria jest na wyczerpaniu.
za pomocą łącznika bezprzewodowego RNL-02 – w zależności od zaprogramowania - możemy włączać i wyłączać światło, ściemniać i rozjaśniać, wznosić lub opuszczać rolety, czy uruchamiać funkcje czasowe. Zasięg nadajnika to 250m, który można rozszerzać dzięki retransmiterowi RTN-01.

ZAMEL to marka sterowania oświetleniem, systemów domofonowych, dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego i automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. Dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel. Informacje szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.