Menu

Radiowy nadajnik klawiszowy 4-kanałowy RNK-24 EXTA LIFE ZAMEL

Cechy produktu
  • Producent ZAMEL 
Opis
Radiowy nadajnik klawiszowy 4-kanałowy RNK-24 EXTA LIFE ZAMEL

Bezprzewodowy łącznik sterujący odbiornikami w sieci EXTA LIVE z zastosowanym czujnikiem temperatury. Model RNK-24 jest modelem czterokanałowym, co oznacza iż za jego pomocą możemy sterować niezależnie czteroma urządzeniami. Przy pomocy łącznika bezprzewodowego RNK-24 urządzenie elektryczne możemy włączać, wyłączać, otwierać, zamykać, a w sytuacji oświetlenia rozjaśniać i przyciemniać.

Korzystając z funkcji zarządzania systemem EXTA LIVE przy pomocy kontrolera EFC-01 zyskujemy możliwość odczytywanie w dedykowanej aplikacji temperatury powietrza jaka panuje w pomieszeniu w którym zainstalowany jest łącznik.

Łączniki RNK montowane są na taśmę samoprzylepną, mogą więc być montowane niemal dowolnej powierzchni. Fakt zasilania bateryjnego i bezprzewodowość powodują, iż do łącznika nie prowadzą żadne przewody, możemy więc montować go w dowolnym miejscu.

kolekcja EXTA LIVE producenta ZAMEL to jedna z nowszych linii tej marki zaprojektowana z myślą o inteligentnym domu (smarthome). Poprzednikiem tej linii jest seria EXTA FREE. Na pierwszy rzut oka, użyteczność obu kolekcji jest identyczna. Różnicą jest jednak fakt, iż EXTA FREE tworzona była z myślą o sterowaniu radiowym (przy pomocy pilotów), a później rozszerzono jej możliwości o sterowanie za pomocą smartfonów. Natomiast seria EXTA LIVE została stworzona z myślą o możliwości sterowania przy pomocy smartfonów, którą uzupełnia możliwość sterowania jeszcze drogą radiową.

Efekt jest taki, iż produkty z kolekcji EXTA LIVE posiadają nieco bardziej rozbudowane funkcje i możliwości przy sterowaniu przy pomocy smartfonów przez WiFi. Wyraźną różnicą jest łatwość połączenia wszystkich elementów systemu EXTA LIVE w działającą całość, ponieważ podzespoły po włączeniu od razu widoczne są w sieci. Kolejne zalety, to darmowy update oprogramowania odbiorników, szyfrowanie transmisji, rozbudowane funkcje logiczne.

Dzięki produktom linii ZAMEL EXTA LIVE można bezprzewodowo sterować zróżnicowanego typu elementami inteligentnego domu (smart house), takimi jak oświetleniem (tradycyjnym oraz LED), roletami okiennymi, ogrzewaniem, bramami wjazdowymi, fontannami, podgrzewaniem schodów, podjazdów, a także wieloma innymi urządzeniami, które dostosowane są do współpracy w technice smarthouse.Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.