Menu

Regulator temperatury Schneider Odace S520509 termostat programowalny z wyświetlaczem z czujnikiem podłogowym czarny

Cechy produktu
  • Producent Schneider 
Opis

Termostat programowalny z wyświetlaczem w odcieniu białym kolekcji Odace Schneider Electric o numerze katalogowym S520509 mocne strony termostatu programowego z wyświetlaczem: nieskomplikowany i szybki montaż niebanalny, owalny kształt Wykonanie z wysokiej jakości materiału o rozszerzonej wytrzymałości na ultrafiolet niewielka głębokość mechanizmu, dzięki czemu jest więcej miejsca w puszce na ułożenie przewodów szybki i bezpieczny dostęp do styków za pomocą przyrządu pomiarowego Czytelny schemat połączeń i oznaczenie na tylnej części korpusu potężna i niesprężysta ramka montażowa z wycięciami i oznaczeniami usprawniającymi pozycjonowanie Możliwość genialnego dostosowania mechanizmu, w ramce wielokrotnej, dzięki specjalnym zatrzaskom na ramce montażowej konkretne pazury, pewne utrzymanie i montaż towaru w puszce Dopuszczalne obciążenie 10 A dla odbiorników o charakterze rezystancyjnym, 1 A o charakterze indukcyjnym seria ODACE Zaprojektowana została w niebanalny, z myślą o estetyce i wygodzie w Twoim domu/mieszkaniu.

Sekretem gamy Odace jest okrągła forma łączników i gniazdek oraz kolorystyka, która umożliwia połączenie zróżnicowanych stylów i upodobań. O wyjątkowości linii świadczą m.in.: dyskretne okrągłe łączniki i gniazda, zaokrąglone narożniki gniazd, dobra jakość tworzyw i skrupulatność wykonania.

Każdy wyszuka coś dla siebie – zarówno Ci, którzy umiejętnie dobierają kolory, szukają progresywnego wzornictwo ale też i Ci, którzy cenią sobie prostotę wzoru i komfort używania. Duża paleta stylistyczna i personalizowane rozwiązania.

Osobowość domu… budujesz Ty! Odważ się mieszać i zespalać , a także wzory do aranżacji wnętrza, aby było naprawdę nieszablonowe. Energiczny żółty, intensywny niebieski, róż indyjski... Wszystko jest realne, jeśli chcesz wyrazić swoją wizję i stworzyć wyjątkowy nastrój w domu.

Rozwiązania ułatwiające oszczędzanie energii na pewno docenisz to, że produkty linii Odace — od sterowania roletami po termostaty i czujniki ruchu — są zaopatrzone w inteligentne rozwiązania, które znacząco rozszerzają komfort wykorzystywania i zmniejszą zużycie energii.

wykorzystanie energooszczędnego osprzętu elektrycznego pozwoli Ci skuteczniej korzystać z ogrzewania, a także oświetlenia i ograniczyć rachunki za prąd. Termostat obrotowy pozwala staranniej sterować grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym.

Przykładowo, obniżenie temperatury o tylko jeden stopień może spowodować, iż system ogrzewania będzie zużywał o 5% mniej energii. Praktyczne i stylowe ramki. Uniwersalne wielokrotne ramki kolekcji Odace Style Schneider Electric zoptymalizują używaną przestrzeń w Twoim domu.

W jednym miejscu możesz zamontować niemało funkcji, które ułatwią korzystanie z niezbędnych Ci maszyn. Ale ramki serii Odace to w głównej mierze funcjonalność. Pojedyncze ramki z akcesoriami, takimi jak klips, zawieszka czy podstawka pod telefon przydadzą Ci się w życiu codziennym i pomogą w organizacji.

zalety Materiały przychylne środowisku. Unikalny wzór – zaokrąglone ramki. Rozszerzona odporność na promieniowanie UV. Ramki wielokrotne - od 1 do 4- krotnych. Właściwości swobodna personalizacja wnętrza. Odważne odcienie i wzory.

Naturalne materiały: drewno, metal, kamień. Kolista forma łączników i gniazdek. Zobacz wszystkie produkty linii Odace

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.