Menu

Ściemniacz przyciskowo-obrotowy Schneider Sedna SDN2201221 LED biały

Cechy produktu

  • Producent Schneider 

Opis

Ściemniacz przyciskowo-obrotowy z funkcją łącznika schodowego w odcieniu białym, linii Sedna, producenta Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN2201221 znamionuje się wysoką jakością wykonania, współpracuje z konwencjonalnymi żarówkami i halogenami 230V, a także niskonapięciowymi halogenami zasilanymi za pośrednictwem transformatora ferromagnetycznego lub elektronicznego w zakresie mocy 4-400VA, lub LED w zakresie 4-40VA (RL) i 4-200VA (RC) Ściemniacz zaimplementowany potencjometr pozwalający na ustawienie nieznacznego poziomu natężenia oświetlenia, oraz wyekwipowany jest w zabezpieczenie elektroniczne Podłączenie przewodów przy pomocy zacisków śrubowych Zewnętrzne komponenty zrobione zostały z tworzywa o zwiększonej oporności na promienie UV Mechanizm posiada czytelny schemat i oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie dodatkowo, solidna ramka montażowa tworzona z galwanizowanego metalu posiada nacięcia ułatwiające pozycjonowanie produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych kolekcja SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają linii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, różny asortyment, a także interesująca paleta odcieni czynią serię Sedna genialną alternatywą dla konwencjonalnych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności seria Sedna jest wyśmienitym wyborem dla wszystkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej wygodnym.

dostępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym oraz grafitowym (gniazda zasilające występują dodatkowo w kolorze czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (ponadto w kolorze czerwonym i miętowym szarym) 42 kompilacji kolorystycznych.

Prosta forma, znaczny asortyment i szybka i przystępna instalacja to zalety tej kolekcji. Delikatne linie i ciekawa kolorystyka. Linia Sedna to kompromis między nowoczesnością i klasyką. Prosta forma i unikalny 8 mm płaski design to genialny wybór dla miłośników nieskomplikowanej formy.

Natomiast charakteru kolekcji dodaje kolorystyka. Sedna to 7 barw ramek i 6 barw mechanizmów. Dostępne są jednocześnie odważne kolory takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz doskonałą przestrzeń dla siebie! Sedna - duża funkcjonalność dla Twojej wygody. Kolekcja Sedna to połączenie rozmaitych zaawansowanych technicznie produktów, które sprawią, iż codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne niezaprzeczalnie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ komponentów w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych jednocześnie w układzie pionowym i poziomym. Atuty postępowy płaski zarys i ciekawa kolorystyka klasyczny kształt ramek, wyjątkowo płaska forma oraz różna kolorystyką powodują, iż wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z powłoką antykorozyjną i tworzywo odporne na promienie UV sprawią, że produkty na długo zachowają intensywne barwy. Gładka powierzchnia seria Sedna to produkty o nowoczesnej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki czemu kurz nie osiada na ramkach i są one łatwe do utrzymania w czystości. Instynktowny i prosty montaż Metalowa ramka montażowa, a także czytelne oznaczenia i schematy szybki i intuicyjny montaż sprzętu.

progresywne rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które zapewniają pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna zawiera ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej i w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Cechy Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swej łazience.

Produkty ze stopniem ochrony IP44 sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Wygodna praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i pokaźny zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, niż niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w wygodnych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda serii Sedna zaopatrzone zostały w przesłony torów prądowych, które bronią wszelkich domowników, a na ogół dzieci poprzez porażeniem prądem.

Prosta i kompletnie bezpieczna instalacja osprzętu kolekcja Sedna została zaprojektowana tak, żeby zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo konstrukcji. Teleskopowa budowa gwarantuje wyśmienite dostosowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej, a także otwarte i ułożone w jednej linii zaciski ułatwiają montaż, a transparentne oznaczenia powodują, że instalacja jest instynktowna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki zapewniają bezpieczeństwo instalacji. Przejrzyj wszystkie produkty serii Sedna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.