Menu

Sterownik czasowy do rolet WR Rademacher Troll Comfort 36500012, 230 V, 50 Hz

Cechy produktu

  • Producent WR Rademacher 

Opis

Zegar sterujący Troll Comfort w kolorze białym z linii RolloHomeControl - jednostka sterująca do rolet z napędem silnikowym Prosty i użyteczny, ten wysokiej jakości zegar sterujący Troll Comfort jest asygnowany do sterowania roletami napędzanymi silnikami rurowymi.

Automatyzacja zacieniania oferuje wysoki stopień komfortu przy niskim nakładzie i umożliwia nad wyraz komfortowe wspieranie codziennych procesów. Indywidualne sterowanie jest realne dzięki wielu funkcjom i może być starannie dostrojone.

Oprócz korzystania z programów dziennych i tygodniowych, programator może wykorzystywać jeszcze funkcję astro. Oblicza ona dzienny czas wschodu i zachodu słońca na podstawie lokalizacji. W przypadku użycia czujnika światła osiągalne jest na dodatek zastosowanie sterowania zależnego od jasności.

W zasadzie za każdym razem dostępna jest opcja obsługi ręcznej. Dzięki funkcji losowej, która może być też aktywowana, zegar sterujący może opóźnić czas włączania. Na przykład, w sytuacji nieobecności, jest to poręczna funkcja bezpieczeństwa - ponieważ żadna regularność nie może być wykryta poprzez osoby z zewnątrz, dając tym samym wrażenie, że dana osoba obsługuje przełączniki (symulacja występowaniu).

- łącznie z ramą zewnętrzną w odcieniu białym - możliwość integracji z typowymi seriami przełączników - osiągalne sterowanie na bazie jasności przez detektor (patrz „Akcesoria dodatkowe") - z funkcją losową, która zezwala na opóźnienie ustawionego czasu przełączania od 0 do 30 minut - ustawiane programy tygodniowe, weekendowe i jednodniowe - funkcja astro rano i wieczorem - obliczana na podstawie lokalizacji wschodu i zachodu słońca - wykrywanie blokady dla mechanicznych silników rurowych - dzięki swemu rozmiarowi zewnętrznemu 50 mm możliwość integracji wszystkich programów przełączników - Made in Germany

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.