Menu

Translator RS485/EXTA FREE RXM-01 Exta Free ZAMEL

Cechy produktu
  • Producent ZAMEL 
Opis
Translator RS485/EXTA FREE RXM-01, producenta ZAMEL. Protokół RS485 jest lubianym i szeroko używanym w automatyce przemysłowej standardem transmisji danych i stanowi warstwę fizyczną dla protokołu sieciowego MODBUS.

Translator RXM-01 zezwala na więc, współpracę systemów przewodowych systemów automatyki EXTA, a także każdego innego systemu automatyki przekaźnikowej – bazującego na protokole RS485/ MODBUS – z bezprzewodowym systemem EXTA FREE, znacznie poszerzając możliwości istniejącego systemu. Daje bowiem możliwość włączenia do istniejącego systemu dowolny moduł EXTA FREE. Translator montowany jest na szynie TH35, czyli w rozdzielnicach.

Zasięg działania translatora w szerokiej mierze zależy od zasięgu nadajnika jaki z nim współpracuje, generalnie jest to jednak około 300m. Jeśli montaż translatora planowany jest w rozdzielnicy metalowej, poleca się wykorzystanie zewnętrznej anteny ANT-01, która może być zamontowana na rozdzielnicy, poprzez co wyraźnie poprawi zasięg działania systemu. Dodatkowo można go powiększyć przez wykorzystanie retransmitera RTN-01.

producent ZAMEL to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. Dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

informacje detalowe producenta znaleźć można TUTAJ

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.