Menu

Uchwyt montażowy do lamp ulicznych

Cechy produktu
  • Producent V-TAC 
Opis
Wysięgnik montażowy do lamp ulicznych VT-795-1

jest to uchwyt montażowy z regulacją kąt pochylenia lampy, który pozwala na montaż lampy ulicznej na charakterystycznym słupie oświetlonym o średnicy końcowej do Ø 64 mm. Uchwyt ten pozwala na regulację położenia co 5°

informacje techniczne:
  • Kolor: szary
  • Waga: 0,7 kg
  • rozmiary: 300 x 86 mm
  • Materiał: odlew aluminium
  • Otwór montażowy lampy LED: min. Ø 48 mm
  • Średnica zakończenia słupa ulicznego: max. Ø 62 mm
  • Regulacja kąta położenia oprawy względem poziomu: co 5°
  • dedykowany do lamp ulicznych V-TAC o mocy 30W i 50W

Uchwyt do lampy ulicznej

W naszym sklepie internetowym znajduje się wysokiej jakości uchwyt do lampy ulicznej VT-795-1, który daje możliwość regulacji płaszczyzny/kąta pochylenia lampy. Towar przeznaczony jest do konstrukcji lamp ulicznych na charakterystycznych słupach oświetleniowych, których średnica końcowa osiąga do 64 mm. Ten prosty i uniwersalny uchwyt do lampy ulicznej, umożliwia prędki montaż oprawy drogowej.

Dużą zaletą prezentowanego towaru jest to, że został wyposażony w otwór na złącza kablowe do przewodów elektrycznych, dzięki czemu regulowany uchwyt do lamp montażowych VT-795-1, zezwala na dowolne ustawianie opraw drogowych względem oświetlanej przestrzeni. Stąd też można powiedzieć, iż mamy wręcz nieograniczone możliwości pod względem konfiguracji oświetlenia ulicznego.

Ten uniwersalny dostosowywany uchwyt ścienny, który można zamontować także na elewacji budynku bądź innej pionowej powierzchni, ze względu na swoją uniwersalność doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność/potrzeba użycia takich rozwiązań, które pozwolą na uzyskanie w pełni indywidualnych parametrów w zakresie montażu lamp albo latarni ulicznych.

Z powodzeniem uchwyt do lampy ulicznej można także użyć w przypadku opraw ogrodowych i parkowych. Wybierając niezawodny uchwyt ścienny VT-795-1 masz pewność, iż przy jego użyciu w efektywny sposób zamontujesz praktycznie każdą oprawę uliczną, niezależnie od mocy. Oczywiście należy pamiętać o jej stosownej średnicy i mocowaniu. W zestawie znajdą Państwo śruby montażowe, a sam uchwyt ścienny, na co z całą pewnością należy zwrócić uwagę, został wyprodukowany z odlewu aluminium, dzięki czemu znamionuje dużą wytrzymałością i wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych.

Uchwyt do lampy LED

Podsumowując wybierając uchwyt do lamp ulicznych VT-795-1, otrzymujesz towar, który posiada szereg zalet takich jak:
• możliwość regulacji kąta nachylenia,
• wewnętrzny otwór, który zezwala na poprowadzenie przewodów zasilających do latarni,
• możliwość konstrukcji nie tylko na słupach oświetleniowych, ale także na elewacji budynku.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.