Menu

Uni-3 obudowa UNIbox z płytą montażową zamkiem IP65 43.3 E-P 5733

Cechy produktu
  • Producent Elektro-Plast 
Opis

obudowa hermetyczna Elektro-Plast Unibox Uni-3 43.3 IP65 450x650x179mm natynkowa drzwi szare z zamkiem Hermetyczne pokrywy natynkowe Unibox przeznaczone są do montażu aparatury elektrycznej, informatycznej, telekomunikacyjnej...

w obiektach domowych, gospodarczych i przemysłowych. Wytrzymała i szczelna pokrywa wraz z drzwiami z szarego ABS (RAL 7035) zagwarantuje aparaturze wysoki stopień ochrony przed pyłem i wilgocią i udarami mechanicznymi.

obudowy Unibox są zaopatrzone w płyty perforowane z ABS, do konstrukcji aparatury natablicowej. Dla aparatury modułowej należy użyć szynę nośną DIN / TH-35 przystępną jako wyposażenie uzupełniające. Zamek z metalowym kluczem będący na wyposażeniu każdej pokrywy Unibox może zostać zastąpiony uproszczonym zamkiem z tworzywa ZERH, przystępnym na zamówienie.

Do wprowadzenia przewodów do obudów Unibox z zachowaniem ich szczelności konieczne jest nabycie dodatkowych dławnic skręcanych albo membranowych. Charakterystyka technologiczna: napięcie pracy: 500V AC, temperatura pracy: od -25C do +60C, niepodatność na uderzenia: IK07, klasa ochronności: II, stopień ochrony: IP65.

Katalog rodziny obudów Unibox >> pokrywy Unibox katalog pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.