Menu

Bathmate - Trim

Cechy produktu
  • Producent bathmate (uk) 
Opis

Bathmate Trim to maszynka służąca do strzyżenia miejsc intymnych.Z zakresem strzyżenia wynoszącym od 3 do 12 milimetrów i esktremalnie precyzyjnym ostrzem, Bathmate Trim sprawi, iż strzyżenie miejsc intymnych przestanie być problematyczne, a stanie się jedną z Twoich ulubionych czynności!Trim ergonomiczny design, dzięki któremu strzyżenie jest nieskomplikowane i komfortowe. Nieprzeciętną długość zarostu przystrzyżesz za pomocą czterech wymiennych nakładek o najróżniejszych długościach.Dlaczego warto strzyc miejsca intymne?


optymalnie przystrzyżone włosy w miejscach intymnych mogą być wyjątkowo interesujące dla partnerki lub partnera, ale to nie jedyna zaleta regularnego strzyżenia. Niedługie, zadbane włosy upraszczają utrzymanie miejsc intymnych w optymalnej higienie, co jest nad wyraz istotne latem, gdy intensywnie się pocimy.Użytkownicy pompek próżniowych Bathmate, najlepszego na rynku narzędzia do rozszerzania penisa, wspaniale wiedzą,trafne efekty z korzystania z pompki można uzyskać wtedy, gdy pompka optymalnie przylega do ciała. Włosy, choćby te cienkie, mogą okazać się przeszkodą na drodze do pokaźniejszego i pełniejszego wzwodu – efektów, które może dostarczyć regularne „pompowanie" penisa za pomocą Bathmate. Użytkownicy pompek Bathmate bardzo często zgłaszali się z pytaniami, jak niedługo należy przystrzyc włosy, żeby móc w pełni komfortowo cieszyć się z efektów kuracji. Teraz już nie muszą – starczy, że sięgną po maszynkę Bathmate Trim!Bathmate Trim jest zasilany za pomocą akumulatora – ładowanie odbywa się za pośrednictwem kabla USB (przewód dołączony do opakowania).EAN: 5060140200796
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.