Menu

Cantha S-Drops 15 ml C

Cechy produktu

  • Producent cobeco 

Opis

Cantha Drops Pobudza efektywność seksualną, gromadzi L-argininę i Witaminę C. Atrybuty: - ulepsza sprawność seksualną - Stymuluje energię erotyczną - poprawia witalność - Pobudza pożądanie seksualne i poczucie intymności Cantha Drops to oryginalny towar, który w sposób naturalny stymuluje pożądanie i gwarantuje dopełniającą energię seksualną.

Te krople są impulsem erotycznym i polepszają produktywność seksualną. Użytkowanie Cantha Drops zapewni czerpanie więcej przyjemności. Jak artykuł działa? Ten niepowtarzalny artykuł rozszerza w sposób naturalny popęd seksualny.

Krople łatwo i prędko absorbowane poprzez organizm powodują impulsy erotyczne. Dopasowany skład powoduje pełne wykorzystanie parametry L-argininy HCI, głównej substancji aktywnej tego suplementu. L-arginina HCL pobudza krążenie krwi w narządach płciowych, co ma pozytywny wpływ na aktywność seksualną.

Witamina C gwarantuje poprawne funkcjonowanie układu nerwowego i gwarantuje adekwatny dopływ energii w organizmie. Wpływa to korzystnie na odporność fizyczną i energię seksualną, tym samym powiększa pożądanie.

komponenty Zawartość 15ml komponenty zawarte w 3 ml: woda, 40,5 mg L-arginina**, 15 mg witamina C ( w postaci kwasu L-askorbinowego) (18,75%*), substancje konserwujące: E211, E202. *ZDD Zalecana Dzienna Dawka ** ZDD nie oznaczono.

Zalecane używanie Przed połknięciem umieścić 3 ml (15 kropli) pod językiem, zażywać na 30 minut przed stosunkiem. Nie zażywać więcej niżeli 3 ml na dobę. Dane dodatkowe To jest suplement diety zawierający Argininę i witaminę C Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Dodatek do diety nie powinien być używany, jako zamiennik do zróżnicowanej i jednostajnej diety ani do prowadzenia zdrowego stylu życia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu produkowano Cobeco Pharma Manufacturing B.V.

Postbus 22380, 3003 DJ Rotterdam, NL

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.