Menu

Erectavit - Erection Stimulator

Cechy produktu
  • Producent scala selection 
Opis

suplement diety Środek rozszerzający zdolność do szybkiej, konkretnej i długookresowej erekcji. Wspomagania krążenia krwi, pobudzania męskiego członka do natychmiastowego wzwodu i przyczyniania się do szybkiego, upragnionego orgazmu Zalecany sposób wykorzystania: Przyjmować 1-2 kapsułki na około 60 minut przed planowanym współżyciem.

Zalecane jest rozpoczęcie przyjmowania od 1 kapsułki na 60 minut przed współżyciem. Nie należy stosować więcej niż 2 kapsułki dziennie. Środki ostrożności: Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w chłodnym, zacienionym i suchym miejscu. Nie popijać alkoholem ani płynami zawierającymi kofeinę. Najlepiej spożyć przed / patrz spód opakowania Skład: L-arginina 300mg, buzdyganek ziemny ekstrakt 75mg, cytryniec chiński ekstrakt 50mg, maca ekstrakt 50mg, witamina B3 (niacyna) 40mg NE (250% ZDS), witamina B6 (piroksydyna HCL) 5mg (357% ZDS), substancje pomocnicze: stearynian magnezu, koloidalny dwutlenek krzemu celuloza, dwutlenek tytanu, E132 *ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.