Menu

Model 02 - Chastity - 3.5" - Cock Cage - Transparent

Cechy produktu

  • Producent mancage (nl) 

Opis

KLATKA EREKCYJNA MODEL 02 - CHASTITY - 3.5" - MODEL 02 - CHASTITY - 3.5" - COCK CAGE - TRANSPARENT WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY DOZNAŃ PŁYNĄCYCH Z BDSM! KONTROLOWAĆ lub BYĆ KONTROLOWANYM - OTO JEST PYTANIE!Klatki erekcyjne Man|Cage wyprodukowano z poliwęglanu wysokiej jakości.

Jest to nieprawdopodobnie lekki, wytrzymały, a także hipoalergiczny materiał. Klatka składa się z trzech, doskonale dobranych części. Dwie spinki łączą górne części ze sobą, a węższa, owalna spinka, łączy pierścienie z klatką.

spory dobór pierścieni w różnych wymiarach, znajdujących się w zróżnicowanych odległościach od siebie pozwoli Ci na nadzwyczajne dostosowanie sprzętu! Pierścienie gwarantują wygodę, a także bezpieczeństwo. Klatkę z łatwością zamknąć można z pomocą metalowej kłódeczki lub paska.

dostosowywany pasek zapewnia, że nie wzbudzisz podejrzeń przechodząc poprzez bramki na lotnisku, festiwalu czy imprezie! Zachowanie higieny jest niezwykle ważne. Sprzęt Man|Cage zagwarantuje Ci odpowiednią wentylację i umożliwia bezproblemowe "odcedzenie kartofelków".

Klatka nie pozwoli Ci na osiągnięcie wzwodu w trakcie jej noszenia. Po jej zdjęciu natomiast, Twój penis będzie twardy jak skała! Klatka erekcyjna Man|Cage daje ogromną przewagę osobie, która posiada kluczyk!

wymiary opakowanie16 x 16 x 7,80 cm Waga opakowanie322 gram rozmiary produktu9 x 4,2 x 6 cm Masa artykułu322 gram Średnica artykułu4,2 cm Wewnętrzna średnica3,5 cm WodoodpornośćTak niepodatność na zachlapaniaTak Bez ftalanówTak SpecyfikacjeSpecifications - Adjustable rings: inside diameter 4,5 cm, 5 cm, 5,5 cm, 6 cm MateriałyPolycarbonate

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.